Keystone logo

9 Lisans programlar içinde Finansal Analiz 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finansal Analiz
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Finansal Analiz

Bir lisans programı belirli bir alanda bir çalışma üç ile dört yıllık bir derstir. kurs yarısı tipik olarak bilim, jeoloji ve matematik gibi, genel eğitim için ayrılmıştır. Öğrenciler istenirse derecelerine bir minör eklemek sağlayarak, liberal sanat sınıfların çeşitli maruz kalmaktadır.

Sen, Finansal Analiz bir lisans nedir merak ediyor olabilirsiniz? Bu program ekonomiler ve piyasaların nasıl çalıştığını bir ses temelinde ile donatan, ekonomik ve mali analiz ileri düzeyde beceriler öğrencilere donatıyor. amaç ticari iş ortamında sağlam bir anlayış ile mezun vermektedir. Kurs değişir, ama çoğu program kurumsal finansman sınıfları, makroekonomi, kişisel servet yönetimi ve bilgisayar modellemesi yer almaktadır.

Lisans derecesi, öğrencilerin pek çok profesyonel ve kişisel fayda sağlar.maaş artışına ek olarak, çoğu öğrenci olağanüstü yazılı ve sözlü iletişimi, kişilerarası yeteneklerini ve organizasyon becerilerini geliştirmek eğilimindedir.

lisans derecesini elde ile ilgili maliyetler kurum yere, diğer faktörlerin yanı sıra, bağlı olarak değişebilir. Öğrenciler kayıtlar ücret ve ders ücretleri belirlemek için ilgi belirli okullara başvurmalısınız.

finansal analiz bir lisans derecesini elde yatırım bankacılığı, iktisat, muhasebe, finansal planlama ve daha birçok kariyer yollarının kapıyı açabilir. Bazı mezunlar artan kar ve finansal risklere maruz kalma azaltılması üzerinde için önerilerde bulunurlar. Diğerleri özel sermaye müşterilerin yatırım portföyleri büyümesine yardımcı olur. Birçok işler için daha iyi seçimler yapmak devlet kurumları yardım, politika danışmanları olmayı tercih, ekonomi, toplu taşıma veya konut.Öğrenciler ayrıca bir muhasebeci, denetçi ya da borsacı haline gelerek kendi kariyerleri hızlandırmak için tercih edebilir.

Birçok uluslararası fırsatlar ve internet tabanlı programlar meşgul profesyoneller aktif yaşamlarını barındıran esnek ve kullanışlı sınıfları sağlamak için kullanılabilir. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.