Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 26 Lisans Dereceleri içinde Finans ve Ekonomi 2023/2024

26 Lisans programlar içinde Finans ve Ekonomi 2023/2024

genel bakış

Bir lisans Belirli bir alan veya ilgi alanına odaklanarak genellikle üç dört yıl uzunluğunda çalışmanın lisans dersidir. Öğrenciler genellikle tamamlayıcı minör çevirmek olabilir genel eğitim gereksinimleri tamamlayarak ilk iki yıl geçirmek.

Sen merak edebilir, Maliye ve Ekonomi dalında lisans nedir? Bu program finans, uluslararası ticaret, küresel operasyonları ile şirketler için ekonomik planlama ve uluslararası para ortamlar gibi konuları araştırıyor. Kurs makroekonomik ilkeleri, işletme finansı, stratejik yönetim, yatırım ve portföy yönetimi ve yönetim muhasebesi temellerini içerebilir. Öğrencilerin bireysel olarak ve ekonomik sezgi ile matematiksel teknikler birleştiren bir ekibin parçası olarak, hem kavramsal problem çözme becerilerini geliştirmek için hedeftir.

Bir finans ve ekonomi lisans derecesini elde Faydaları, sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerini honlama keskin organizasyon ve liderlik becerilerini geliştirmeye ve kişilerarası ilişkiler yetiştirilmesi yer alıyor. Aynı zamanda, yeni bir finans ya da ekonomi kariyer bir sıçrama tahtası olabilir ya da mevcut işinde ilerlemek için bir yol sağlayabilir.

lisans programları için masraflar okullar, ülkelerin ve program uzunlukları arasında farklılık gösterir. Aday öğrenciler onları ilişkili ücretler belirlemek için ilgilendiren programı ile tesisin kayıt ofisine başvurmaları önerilir.

finans ve ekonomi mezunları için Kariyer bankacılık, kurumsal finansman, sigorta ve ipotek firmaları, kamu kuruluşları, eğitim, iş ve özel yatırım şirketleri gibi nicel araştırma liderliğindeki endüstrisi, çeşitli yayılabilir.Bazı bireyler veri bilim adamları, yatırım bankacıları, finansal analistler, vergi hazırlayıcılar, istatistikçiler, yönetim danışmanları, gayrimenkul değerleme, fon yöneticileri ve kantitatif analistler olarak iş bulmak. Bir lisansüstü programa karşı olan lisans eğitimini uygulayarak onların eğitimini ilerletmek için karar verebilir Diğer.

Uluslararası kuruluşlar kayıt kolaylaştıracak ve aktif profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için uzaktan eğitim modülleri sunuyoruz. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finans ve Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (26)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı