Keystone logo

41 Lisans programlar içinde Finans ve Bankacılık 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finans ve Bankacılık
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (41)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Finans ve Bankacılık

Onların mali geldiğinde Çoğu insan akıllı kararlar diliyorum. Akıllı yatırım ve finansman uygulamaları doğru insanlara rehberlik yardımcı belirli ilkeler vardır. Finans ve Bankacılık bir lisans Kazanç daha iyi akıllıca para kazanmak için nasıl finansal kurumların iş ve anlamanıza yardımcı olabilir.

Finans ve Bankacılık lisans nedir? Programın bu tip bankalar ve diğer finans kurumları çalıştırmak nasıl öğrenme üzerinde duruluyor. Bir öğrenme kurumun diğer genel eğitim gereksinimleri ile kombine edildiğinde, lisans bu tip tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer. Genel derslerin yanı sıra, önemli dersler bankacılık ilkelerine, kredi, yönetmek yatırımları, yatırım düzenlemeler ve finansal hizmetler ilkeler üzerinde odaklanabilir. Birçok ders uzaktan öğrenenler için çevrimiçi tamamen mevcut olabilir.

Akıllı finansman ve bankacılık uygulamalarımız hakkında daha fazla öğrenmek hemen hemen herkes için iyi bir fikirdir.Finans ve bankacılık alanında lisans derecesini elde Faydaları daha iyi kendi mali anlamak mümkün, hem de başkalarının tasarruf ve yatırım konusunda eğitimli kararlar almalarına yardımcı yeteneği vardır.

Böyle bir lisans derecesini elde maliyeti okula gitmeyi planlıyorum yere bağlı olarak değişir. Maliyetler de size sınıflar kampüste veya çevrimiçi katılmak bağlı olarak farklılık gösterebilir. Senin finans ve bankacılık programı ile ilgili tüm masrafları öğrenmek için, iyice seçtiğiniz okula araştırma.

Daha yüksek derece takip planı, özellikle finans sektöründe kendilerine birçok farklı pozisyon mevcut bulabilirsiniz Finans ve Bankacılık bir lisans mezunları kazanmak. Böyle kariyer seçenekleri içerebilir: kurumsal finansman, banka yöneticisi, risk yöneticisi, işletme yöneticisi, satış, ticaret, portföy, birleşme, satın alma ve daha fazlası.

Bir finans ve bankacılık programlarına başvuran okul web sitesine gidiyor ve çevrimiçi bir başvuru gibi basit. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.