Keystone logo

6 Lisans programlar içinde Finans Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Finans
 • Finans Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (6)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Finans Mühendisliği

  Bir lisans programı belirli bir alanda çok yönlü bir lisans eğitimi öğrencilere donatıyor. Böyle İngilizce, fen ve matematik gibi liberal sanatlar kurs, üzerinde çalışma odak dört yıl iki.

  Finans Mühendisliği dalında lisans nedir? Bu program bankacılık, devlet kurumları ve mühendislik gibi farklı disiplinlerde karmaşık ekonomik problemleri çözme bir arka plan ile öğrencilere sağlar. uygulamalı matematik ilkelerini kullanarak, programı sorunsuz çalışma dinamik bir ders oluşturmak için çeşitli tamamlayıcı alanlardan çalışmaları entegre ederek finans mühendisliği derinlemesine bilgiye sahip öğrencilere sağlar. Kurs genellikle karar modelleme, kurumsal finansman, istatistik, bilgisayar bilimi ve ekonometri içerir.

  lisans derecesini elde artan bir maaş ya da kariyer gelişimi potansiyeli neden olabilir.Öğrenciler, problem çözme, karar verme ve kişilerarası iletişim becerileri gibi pek çok profesyonel ve kişisel çıkarlar, alırsınız.

  Derece maliyetleri programı, yer ve okulun uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Belirli bir kurumda ilgilenen varsa, kabul bürosuna başvurun ve öğrenim ve kayıt ücretleri hakkında daha fazla bilgi talep etmelidir. Burslar bazı maliyetleri dengelemek için mevcut olabilir.

  Bu programın mezunları bu hızla büyüyen sektöründe kariyer için parlak bir görünüm bulabilirsiniz. Öğrenciler, kantitatif geliştiriciler, hedge fon portföy yöneticileri, yatırım bankacıları ve algoritmik tüccarlar olarak transfer becerileri kullanarak finans sektörü kariyer akışkanlık muazzam miktarda bulabilirsiniz. kamu politikası ilgilenenleri, devlet kurumları için çalışan federal ve eyalet mali politikaların geliştirilmesi veya araştırma düşünebilirsiniz. Bazı gelişmiş lisansüstü diploması için seçin.

  uluslararası fırsatların çeşitli lisans programları için eklenmemiştir. Çevrimiçi programları esnek ve kolay bir yoludur özellikle bir tesise sınırlı erişime sahip uzak bölgelerde olanlar için, başlamak için vardır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.