Keystone logo

15 Lisans programlar içinde Etik 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Beşeri Bilimler
  • Etik
Çalışma alanları
  • Beşeri Bilimler (15)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Etik

Etik bir lisans programına devam ilgilenen öğrenciler ahlak belirlenir nasıl bir ilgi ve doğru-yanlış, bizim algı siyaset ve toplumda bir rol oynayabilir yolu olacaktır. Bu derece mezunları yüksek lisans programına alanları veya önceden çeşitli kariyerlerine devam etmek hazırlanacaktır.

&nbsp

Etik bir lisans nedir? Birçok lisans programları gibi, bu ders tipik tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer. İki yıl genel eğitim kurs oluşacaktır. Çekirdek müfredat dersleri ve büyük ilgili seçmeli genellikle felsefi teori ve akıl, mantık tümdengelim konuları, ahlaki sorunlar, felsefi düşünce tarihini, sosyal konular ve kamu politikaları, sağlık ekonomisi, çevre etiği, hukuk, siyaset bilimi ve vardır.

&nbsp

Öğrenciler birçok farklı nedenlerle Etik bir lisans sürdürmeye seçebilirsiniz.Bu program dahilinde öğretti becerileri arasında tüm profesyonel ve kişisel uygulamalar çeşitli kullanılabilir eleştirel düşünme, iletişim, bilgi yönetimi ve araştırma vardır.

&nbsp

etik alanında lisans derecesini elde maliyeti katılmak üniversite ve ne kadar programı tamamlamak için gereken bir tür de dahil olmak üzere birçok potansiyel değişkenler vardır. Eğer sizin ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için herhangi bir potansiyel okul araştırma yaparken gerekli özeni yapın.

&nbsp

Etik programında bir lisans mezunları birkaç örnek olarak, halkla ilişkiler uzmanları, bağış toplama yöneticileri ve insan kaynakları yöneticileri de dahil olmak üzere kariyer, çeşitli keşfetmek için gidebilirsiniz. Diğer mezunların iş iş, sosyal çalışmaları, kentsel ve bölgesel planlama ve çeşitli hükümet pozisyonları bulmak.Bu derece aynı zamanda nedeniyle kamu politikası ve akıl üzerine vurgu, bir juris doktor, ya da hukuk derecesi ile öğrenimlerine devam etmek isteyenler için özellikle uygundur.

&nbsp

Etik programda lisans için uluslararası dersler vardır; Ayrıca, bir online lisans programına kayıt seçebilirsiniz. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.