Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Lisans Dereceleri içinde Estetik Eğitimi içinde Avustralya 2023

1 Lisans programlar içinde Estetik Eğitimi içinde Avustralya 2023

overview

Estetisyenlik Eğitimi Nedir?
Bir estetisyen cilt bakımı hizmetleri sunar. Bu, yüz bakımı ve ağdadan mikrodermabrazyon ve kimyasal peeling gibi daha özel tedavilere kadar her şeyi içerebilir. Estetisyenler genellikle salonlarda, kaplıcalarda veya dermatoloji ofislerinde çalışır, ancak bazıları kozmetik mağazaları gibi diğer ortamlarda da çalışabilir.

Estetisyenlik Eğitimi neden önemlidir?
Estetisyenlik eğitiminin önemli olmasının birçok nedeni vardır. Öncelikle cilt bakım hizmetlerinin nasıl güvenli ve etkili bir şekilde sağlanacağını öğrenmek önemlidir. Bu, doğru ürünlerin nasıl seçileceğini ve kullanılacağını ve tedavilerin nasıl uygun şekilde gerçekleştirileceğini bilmeyi içerir. Ek olarak, estetisyenlik eğitimi, müşterilerinize mümkün olan en iyi bakımı sunabilmeniz için cildi daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir. Son olarak, estetisyenlik eğitimi cilt bakımı endüstrisinde başarılı bir kariyer oluşturmanıza da yardımcı olabilir.

>Estetisyenlik Eğitimi dereceleri/programları hakkında buraya yazın
Birkaç farklı estetisyen eğitim programı mevcuttur. Çoğu program bir sertifika veya diploma sunar, ancak önlisans ve lisans dereceleri sunanlar da vardır. Seçeceğiniz programın türü muhtemelen kariyer hedeflerinize ve çalışmalarınıza ayırmanız gereken süreye bağlı olacaktır. Ancak, tüm programlar size bu alanda başarılı olmanız için gerekli bilgi ve becerileri sağlayacaktır.

>Estetisyenlik Eğitimi derecem sırasında ne çalışacağım?
Estetisyenlik Eğitim programlarının çoğu, cilt anatomisi ve fizyolojisi, ürün bilgisi, yüz bakımı, tüy alma yöntemleri ve makyaj uygulaması derslerini içerecektir.

Avustralya lisans derecesi takip öğrenciler için sübvanse yüksek öğrenim vardır. Ayrıca kredi ve yüksek lisans öğrencileri için hibe vermek. Yüksek öğrenim çalışmanın herhangi bir alanda sunulan bir doktora için lisans düzeyinde başlar.

Kayıtlı oldukları üniversite yada okul tarafından belirlenen gereklilikleri yerine getiren öğrencilere lisans derecesi verilmektedir. Gereksinim, bir ana konuda yada uzmanlık alanında üç ila yedi yıllık eğitimi tamamlamaktır.

read_more

filters

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Avustralya
 • Kozmetoloji Çalışmaları
 • Estetik Eğitimi
fields_of_study
 • Kozmetoloji Çalışmaları (1)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study