Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 140 Lisans Dereceleri içinde Okul Öncesi Eğitim 2023

140 Lisans programlar içinde Okul Öncesi Eğitim 2023

overview

Öğrenciler, erken çocukluk eğitiminde bir vurgu ile bir programı tamamlamak için seçebilirsiniz zorlu ve değerli lisans diploması için hazırlanmıştır. Böyle bir diploması Öğrenciler çoğunlukla tüm farklı kökenden çocuklu çalışmak için doğal eğilimleri gösterir.

Okul öncesi yaş bebeklikten çocuklu çalışan bir ilgi ile öğrenciler için, Erken Çocukluk Eğitimi lisans mükemmel bir uyum olabilir. Yani Erken Çocukluk Eğitimi lisans nedir? Bu programların çoğu doğumdan itibaren çocukların gelişiminde kadar sekiz yaşında odaklanmak. , Etkisini öğretmek, ve küçük çocuklar zorlu ve ödüllendirici olabilir hem bakımı ve bir sonraki neslin geleceğini şekillendirmek için en önemli işlerden birini olabilir öğrenmek. Bu programlardan bazıları eğitim çocuk bakımı konusunda öncelikle odaklanırken, diğerleri erken yaşam evrelerinde çocukların sağlığı ve gelişimi üzerinde daha fazla vurgu.

Önemli gelişme bir anlayış kazanıyor ve bir çocuk öğrenme çocuklu çalışan bir kariyer için hazırlamak yaşamın ilk aşamalarında geçer. Eğer yardım etmek ve etkilemek çocukların daha iyi onların en genç ve en etkili yıllarda sağlık, öğrenme ve güven sağlam bir temel oluşturmak için nasıl anlamak nasıl anlamak gibi.

Erken çocukluk vurgusu içinde lisans programları büyük ölçüde okul ve bölgeye göre değişir çünkü, bir lisans programının maliyeti başka bir yerden büyük ölçüde değişebilir. Aday öğrencilerin en çok ilgi var ki okulların finans departmanları ile doğrudan çalışarak kendi programı maliyet daha iyi bir tahminini elde edebilirsiniz.

Program ile tamamlayan mezunlar ilgili çeşitli kariyer seçenekleri ile kendilerini bulabilirsiniz. Genç çocuklara öğretmek için eğitim yöntemleri üzerinde durulacak Birçok mezun, okul öncesi öğretmen veya yönetici olarak çalışmalarını sürdürürler.Diğer yaygın kariyer fırsatları ilköğretim yaş arası çocuklar için çocuk bakım hizmetlerinde yalan olabilir.

Eğer öğretmenlik becerilerini geliştirmek ve küçük çocuklar ile çalışan başarılı bir kariyer için hazırlamak için bakmak gibi, bir lisans programı bir adım daha yakın hayallerinizi gerçekleştirmek için yardımcı olabilir. Senin erken kullanılabilirliği ders başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

read_more

filters

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Okul Öncesi Eğitim
fields_of_study
 • Eğitim ve Pedagoji (140)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format