Keystone logo

5 Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları İçecek Çalışmaları Enoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
  • İçecek Çalışmaları
  • Enoloji
Çalışma alanları
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları İçecek Çalışmaları Enoloji

değişmez açıdan bakıldığında, bir lisans dört yıllık bir üniversiteye tarafından verilen ilk derecesi ve master veya doktora derecesi için bir ön koşuldur. Pratik olarak, bir lisans genellikle daha yüksek kazanç işlere kapısıdır önemli bir profesyonel bir başarıdır. Bir lisans genellikle bir yüksek maaş seviyesinde onlar olabilir daha aksi takdirde iş gücü girmek için izin verir.

Enologia bir lisans nedir? Bu derece şaraplar eşsiz ve hızla genişleyen çalışmada ileri akademik bilginin kanıtıdır. derecesi bu tip Kurs böyle duyusal değerlendirme becerilerini geliştirmek ve bir şarabın kimyasal makyaj saptamak için nasıl öğrenme gibi şarap yoğun değerlendirilmesini kapsar. Şarapçılık programları tarımsal bilim ve şarap mikrobiyoloji dersleri de dahil olmak üzere bilimsel ve analitik bileşeni içerecektir. Çalışmanın Bu ders, genellikle yoğun laboratuvar saati ve saha çalışmaları içermektedir.o değişir rağmen, dört yıl bir oenology programını tamamlamak için gereken zaman tipik miktarıdır.

onlar sanayi pozisyonlar için başvuruda zaman uzmanlık otomatik kanıtı gelen lisans parası kazanmak öğrenciler. baz ödeme müzakere geldiğinde Ayrıca, lisans derecesi tutan, aynı zamanda değerli bir artı olabilir.

Tam olarak alacak ve ne kadar bir oenology lisans okul ve program türüne bağlıdır kazanmak için mal olacak ne kadar uzun. Bilge öğrenciler kendileri için onaylamak için ileriye dönük okullara ulaşacak.

oenology bir lisans için bir hazırlayabilirsiniz pek çok heyecan verici kariyer vardır. En belirgin sommelier de dahil olmak üzere restoran rolleri vardır. Diğer öğrenciler Bağcılıkta çalışmalarla bu derece birleştirmek ve nihayetinde sahibi ve bir şaraphane işletim takip etmek isteyen olurken girişimci öğrenciler, kendi, şarap ağır bir restoran başlangıç ​​için temel olarak derecesini kullanabilirsiniz.

derslerin bir patlama çevrimiçi her zamankinden daha kolay bir derece takip yaptı. yolculuğa başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.