Keystone logo

114 Lisans programlar içinde Endüstri Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mühendislik Çalışmaları
 • Endüstri Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (114)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Endüstri Mühendisliği

   Bir lisans bazı alanlarda kariyer için hazırlar, ya da onları master veya doktora derecesi kazanmak için çalışmalarını ilerletmek için eğitim geçmişi veren bir lisans programıdır. Endüstriyel yönetiminde bir odak grubu, öğrenciler bir işletme veya organizasyon için kararlar teknolojiyi ve bilimi kullanır.

   Endüstriyel Yönetim lisans nedir? Bu mühendislik becerileri ve servis ekibi yönetimi uzmanlığı hem öğretir, ve uluslararası bir ortamda çalışmak için hazırlar bir mühendislik programıdır. Programlar değişir, ancak sınıfların örnekleri stratejik kaynak yönetimi, liderlik becerileri, gelişmiş kalite planlama sistemleri, inovasyon yönetimi, araştırma ve geliştirme, muhasebe, pazarlama ve uluslararası lojistik bulunmaktadır. Sınıf çalışmaları ile birlikte, programın genellikle proje ve laboratuvar çalışmaları içermektedir.

   Endüstriyel Yönetim bir lisans Kazanç bir dizi yolla faydalıdır.Öğrenciler start-up şirketleri ve uluslararası işletmeler dahil olmak üzere ortamlarda çeşitli çalışma fırsatı var. becerileri de hayatın tüm alanlarında mezun hazırlamak öğrendi.

   Uluslararası yerlerde bir dizi birden endüstriyel yönetim programları vardır. Programın, konumu ve bireysel öğrenci süresine bağlı olarak, maliyetler biraz değişebilir. Mali beklemek ne öğrenmek için doğrudan okulla irtibata.

   Endüstriyel yönetim bir lisans tüm dünyada yönetim pozisyonları için hazırlar. Kariyer başlıkları satın alma yöneticisi, pazarlama yöneticisi, proje yöneticisi, muhasebe müdürü, satış müdürü, tedarik zinciri yöneticisi, üretim yöneticisi ve iş denetleyicisi içerir. Sanayi biyoteknoloji, petrokimya, rafineri, ilaç, hizmet ve hükümeti bulunmaktadır.

   Eğer çok fazla bir endüstriyel yönetim diploması için hayatınızda oluyor ki endişeleriniz varsa, merak etmeyin. Kendi zamanında ve kendi hızınızda diploması böylece Birçok program çevrimiçi sınıflar sunuyoruz. Bizim geniş veritabanı okullar ve sundukları tüm programları listeler. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.