Keystone logo

7 Lisans programlar içinde Ekonomi Politikası 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Hukuk Çalışmaları
 • Politika
 • Ekonomi Politikası
Çalışma alanları
 • Hukuk Çalışmaları (7)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Ekonomi Politikası

  lisans öğrencilerinin tamamlamak için bir lisans üç ila dört yıl arasında sürer ve bir ortaokul diplomasının ön koşul. Program öğrencilere belirli bir konu bir temel bilgi ve yeteneği verir.

  İktisat Politikasının bir lisans nedir? Bir ekonomi politikası lisans programı mikroekonomi ve makroekonomi doğası üzerinde duruluyor. Ekonomik politika için bağlam kazandırmak, öğrencilerin ekonomik başarı için yerel / küresel ekonomi ve popüler teorilerin tarihi hakkında bilgi. Öğrenciler, ekonomik konular ve başarılı politika bileşenlerini araştırma öğrenirler. Eğitimleri sırasında karmaşık ekonomik kavramların daha iyi anlamak için bir staj aramaya teşvik edilebilir.

  Bu derece öğrencilere ekonomik etik, teori ve politika güçlü bir temel verir.Bu bilgi, onları giriş seviyesi iş piyasasında daha rekabetçi olmasını sağlar ve onlar ile ilgili lisansüstü programlara başvurmaları halinde onlara avantaj sağlar.

  ekonomi politikası alanında lisans derecesi maliyeti programı ve çalışma türüne bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, öğrencilere tam veteriner bir programın maliyetleri ve mevcut mali kaynaklar hakkında sormak için yararlıdır.

  ekonomi politikasında bir derece ile, çok sayıda öğrenci, kamu, özel ve kamu kurumlarında iş gücüne doğrudan girmek için seçin. Onlar ekonomik ilişkiler danışman olarak hareket ya da daha fazla başarılı ekonomik politikası think-tank çalışabilirler. Giriş seviyesi başlıkları ve uzmanlık ölçüde mezunların skillsets çok yönlülüğünü gösteriyor, bu derece tamamlanmasının ardından değişir. Buna ek olarak, bazı öğrenciler ekonomi politikası veya ilgili konularda ileri yüksek lisans derecesi olan onların eğitimini ilerletmek için seçin.

  Sizin için en iyi çalışacak bir programı bulmak için hazır mısınız? Tipik olarak, küresel üniversitelerde sunulan birçok online programları vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.