Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 13 Lisans Dereceleri içinde Ekonometri 2023/2024

13 Lisans programlar içinde Ekonometri 2023/2024

genel bakış

Ekonomi ve kantitatif analiz ilgilenen öğrenciler Ekonometri programında bir lisans, bu konularda bilgilerini genişletmek olabilir. Bu lisans derecesi kariyer veya lisansüstü programlara çeşitli öğrencileri hazırlamak için istatistik, bilgisayar bilimi ve ekonomi çalışmaları birleştirir.

Ekonometri lisans nedir? ekonometri derecesi karmaşık ekonomik sorunları bu disiplinleri uygulamak için bilgisayar bilimi, becerileri ile birlikte nitel analiz ve ekonomi sağlam bir temele sahip öğrencilere sağlar. Uygulamalı mikroekonomi, makroekonomi ampirik, aktüeryal çalışmalar ve finansal ekonometri derinlemesine kurs kapsamlı operasyonel araştırma ve proje çalışmaları ile dengelenmiştir. Öğrenciler, ekonomik verileri analiz ve bu modeller mali eğilimleri tahmin yardımcı nasıl araştırmak için matematiksel modeller oluşturmak için öğrenirler. Mezunlar ekonomi politika yapıcılar ve finans kuruluşları ile çalışmak için analiz araçları var.Bu kuruluşlar ve diğerleri, işsizlik oranları hesaplamak modelleri inşa gayri safi milli hasıla rakamları kurmak, bir şirketin hisse değerini ve tahmin uluslararası finans gelişmeleri belirlemek için ekonometri mezunlarının yeteneği yararlanabilir.

Bir ekonometri derecesini elde etmek birçok yararları vardır. Öğrenciler ekonomik araştırma ve teori, hem de matematiksel modüllerini değerli yeterlilik belirlenen belirli bir beceri kurmak. lisans programı katılımcıları sunar derinlemesine matematik, istatistik, modelleme, finans keşifler ve lisansüstü çalışma ve ekonomi birçok prestijli kariyer yolları için önemli olan ekonomi.

Ekonometri alanında lisans derecesini elde genellikle kurs dört yıl gerektirir. Toplam zaman ve derecesini tamamlamak için gereken maliyet kurum tarafından değişir, bu nedenle aday öğrenciler, her üniversiteden belirli bilgileri istemek için önemlidir.

Ekonometri A Lisans sayıda öğrenci devam akademik araştırma doğru bir adımdır. Lisansüstü çalışmalarına devam etmek seçmeyin Mezunlar kariyer seçimleri bir çeşitlilik var. Ekonometri beceri hükümet ve uluslararası ekonomik kuruluşlar için kamu politikası rehberlik, yanı sıra özel sektörde değerlidir. Mezunlar başarıyla finans, uluslararası ticaret, sigorta, lojistik ve pazarlama istihdam peşinde.

Okulların Bizim geniş veritabanı ekonometri çalışmalar sunan kurumlar hakkında önemli bilgiler muhtemel öğrencilere sağlayabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • Ekonometri
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (13)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı