Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 11 Lisans Dereceleri içinde Eğlence Sektörü 2023/2024

11 Lisans programlar içinde Eğlence Sektörü 2023/2024

genel bakış

Bir lisans öğrencileri alabilir lise sonrası eğitimin ilk türlerinden biridir. Çalışmanın kendi sırasında, lisans sık sık belirli bir endüstride ve bazen bu sektörün bir niş içinde konsantre seçin. Öğrenciler ayrıca bilgilerini artırmak istiyorsanız, öncelikle kendi lisans almalıdır.

Eğlence İş lisans nedir? Çalışmanın Bu ders öğrencilere eğlence endüstrisinin operasyonel, finansal ve pazarlama yönlerini öğretir. Öğrenciler, sinema, televizyon veya video oyunları gibi alanlarda uzmanlaşmak seçebilirsiniz. Böyle iş ekonomi ve belirli pazarlar için içerik geliştirme gibi kavramlar öğretilir, ve bazı programlar projeleri ile lisans adayları uygulamalı deneyim sunmak ve staj ödedi. maceracı öğrenci tamamen İngilizce olarak öğretilir programları sunan birçok okullar, uluslararası bu alanı çalışma olabilir.Sigara anadili uygulamak ve İngilizce yeterlilik testleri almaya teşvik edilmektedir.

Bir iş eğlence programı mezunları genellikle böyle iyi yönetim ve muhasebe gibi pratik becerileri alırsınız bulabilirsiniz. Dersler genellikle öğrencilerin yanı sıra kendi kişisel yaşamlarında başvurabilirler dijital teknolojideki yeni gelişmeler, öğretmek. Buna ek olarak, uluslararası çalışma ve yüksek bölümlere yukarı taşımak için birçok fırsat vardır.

Öğrenim öğrencileri tercih kuruma bağlı olarak değişir. Uluslararası programlar bazen yerli olmayan öğrenciler için daha pahalıdır. Eğlence iş programları genellikle tamamlamak için en az üç yıl sürmesi ve birçok bazlı tam zamanlı ve kampüs bulunmaktadır.

Eğlence İş bir lisans ile, öğrenciler, eğlence sektöründe kariyer kendilerine açık bir çeşitlilik var. Onlar film yapımcıları ya da proje veya içerik yöneticileri olmak üzere tercih edebilir.Diğer olasılıklar müzik yöneticileri, medya yöneticileri ve telif hakkı ve telif yönetimi vardır. Öğrenciler ayrıca kendi eğlence yönetim işlerini başlatmak, ya da eğlence dergiler ve internet siteleri kariyerlerine devam etmek seçebilirsiniz.

kendilerine sunulan seçenekler araştırma ve ilgilendikleri alanda en iyi fırsatlar sunabilir hangi okula düşünmelisiniz öğrenciler. Bugün Başlamak için, aşağıdaki program ve temas doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arama kurşun formda.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Ticaret
  • Eğlence Sektörü
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (11)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı