Keystone logo

9 Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Doğa Bilimleri 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Profesyonel Çalışmalar
 • Doğa Bilimleri
Çalışma alanları
 • Profesyonel Çalışmalar (9)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Profesyonel Çalışmalar Doğa Bilimleri

  Öğrencilerin daha önce okumamış bir alanda bir lise sonrası diploması istediğinizde, genellikle bekar programına girmek. Bu derece çalışma amaçlanan alana ile ilgili konular ve sınıfların çeşitli öğrencilere gerekli sınıfların katı bir karışım elde. Bunlar genellikle 3-6 yıl içinde tamamlanır.

  Bilimler alanında kariyer için kendi hedeflerine onların eğitimlerini terzi isteyen çok sayıda öğrenci Natural Science bir lisans sürdürmeye seçin. Doğa Bilimleri dalında lisans nedir? Bu derece öğrencilere biyoloji ve kimya ayrıntılı bir arka plan verir. Mezunlar kendi kariyer hedeflerine bağlı olarak, zooloji, insan anatomisi ve fizyolojisi ve mikrobiyoloji gibi birçok farklı biyoloji dersleri, alabilir. Onlar da yoğun kimya dersleri, istatistik ve bilimsel yazma sürebilir. Bir tez, genellikle derecesi tamamlanması için gereklidir.

  Doğal bilim lisans 'ın programları mezunları kendi dereceden fazla uzağa gel.Bunlar genellikle etraflarındaki dünyanın daha büyük bir anlayış var. Onlar da daha kritik düşünürler, iletişimcileri, ve analiz olabilir.

  Maliyet her zaman öğrenciler için önemli bir husustur. Doğa Bilimleri dalında lisans maliyeti dünyada üniversiteden üniversiteye büyük ölçüde değişir. Diğer faktörler-devlet statüsü, yabancı ikamet durumu da dahil olmak üzere, hem de maliyet etkileyebilir ve olup olmadığı burs mevcuttur.

  Bir doğa bilimleri lisans 'ın derecesini tamamlayan öğrenciler kendilerine kariyer fırsatları geniş bir dizi mevcuttur. Onlar eğitim, sağlık, ve araştırma kariyer seçebilirsiniz. Bazı popüler kariyer öğretmen, laboratuvar teknisyeni, teknik yazar, klinik araştırma uzmanı, yiyecek ve ilaç analisti bulunmaktadır. Bazı öğrenciler, bu ne derece onların temel yapmayı tercih ve ilgili alanlarda mastır ve doktora peşinde. Onlar çeşitli bilimsel alanlarda doktorlar, hemşireler, araştırmacılar ve olabilir.

  Bugün internet her zamankinden daha kolay istekli öğrenciler seçmek ve lisans programlarına başvurmak için yapar. Sadece aşağıda program için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul ofisi başvurmanız gerekir.