Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 15 Lisans Dereceleri içinde Diplomasi 2023/2024

15 Lisans programlar içinde Diplomasi 2023/2024

genel bakış

Bir lisans öğrencilerin çoğu ilk yüksek öğrenim başladığınızda kayıt bir üç dört yıl lisans programıdır. Bu derece tek başına ya da bir yüksek lisans ya da doktora önkoşul olarak hizmet verebilir. lisans derecesi tam gereksinimleri okul ve programa bağlıdır, ancak genel olarak sınıf çalışması, sınavlar ve bağımsız çalışmanın bir kombinasyonu yoluyla elde edilir.

&nbsp

Sen bilmek isteyebilirsiniz, Diplomasi bir lisans nedir? Birçok karmaşık ins ve diplomatik ilişkilerin çıkışları vardır. derecesi ana odak hükümet düzeyinde uyuşmazlık çözümü olduğunu. Programlar öğrencilere müzakere ve dikkate tüm bakış açılarını çekerken çatışmaları çözmek için gereken araçları vermek çapraz-kültürel çalışmalar, beşeri bilimler, hukuk, psikoloji, iletişim ve sosyoloji gibi farklı disiplinlerden bir karışımı çizmek.

&nbsp

Diplomasi A Lisans benzersiz bir beceri seti öğreten bir çok özel bir derecesidir. Bu özel beceriler mutlaka bir alana girmeden ilgilenen herkes için olmalıdır, bu derecesini yapan derece diğer herhangi bir kombinasyonu, bulunmaz.

&nbsp

Diplomasi bir lisans maliyeti öğrencileri almaya karar programa bağlıdır. derecesi genellikle tamamlamak için dört yıl sürer, bu nedenle toplam eğitim buna göre hesaplanması gerekir.

&nbsp

Diplomasi bir lisans ile bağlantılı işler diplomatlar ile çalışan, başta federal hükümet ile vardır. Ancak, polis müzakereci, sosyal hizmet uzmanı ve ıslah subay da dahil olmak üzere hem eyalet ve yerel düzeyde birçok iş vardır. Bazı öğrenciler de bir insan kaynakları yöneticisi ya da çatışma çözümü konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir danışman olarak özel sektörler için çalışmayı tercih.

&nbsp

Bir lisans çevrimiçi Başlarken nerede olursa olsun öğrenciler kendi seçtikleri okulda çalışma sağlar. Seçtiğiniz okul dünya çapında olsa bile, kendi evinizin konforunda bir derece elde. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Siyaset Bilimi
  • Diplomasi
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (15)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı