Keystone logo

13 Lisans programlar içinde Denetleme 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Denetleme
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (13)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Denetleme

  lisans derecesini elde genellikle profesyonel bir kariyer başlarken ilk adımıdır. Öğrenciler kendisine bir amaç olarak lisans diploması olabilir, ya da üst düzey dereceler elde ilk gerekli bir adım olarak kullanabilirsiniz.

  Denetim bir lisans nedir? Denetimde Bir lisans işletmeler ve kuruluşlar için yapılandırılmış, yoğun araştırmalar, hem iç hem de dış denetimleri yürüten barındırır kariyer için öğrencileri hazırlar. Bu programda öğrenciler genellikle belgeleri ve performans yönetmeliği kontrol yasalar hakkında bilgi edinin. Bunlar genellikle vergilendirme, bilgi sistemleri, muhasebe, hükümet sistemlerini, finansal raporlama ve hem dış hem de iç denetim prensiplerini incelemek. Bu programda öğrenciler bile adli muhasebe ve adli denetim alanında teknolojik tahrik teknikleri açabilirsiniz.

  Denetim bir lisans muhasebe ve denetim alanlarında çalışmak için öğrencilerin, gelecekte en karlı ve talep alanlardan bazılarını olacağı tahmin hazırlar. Böyle bu derece tarafından sağlanan gibi bu mesleklerde, içinde sağlam bir temel, gelecekteki kariyer geliştirme için öğrencileri hazırlamak olabilir.

  mali kuruma göre değişecektir lisans derecesini elde ile ilgili, ve derecesi genellikle kazanmak için üç ila altı yıl sürer. Aday öğrenciler iyice okullar araştırma ve up-to-date finansal bilgilerin kabul ofislerine ulaşmak gerekir.

  Denetim bir lisans kazanmak Bireyler genellikle muhasebe veya denetim çalışmak için iyi hazırlanır. özel sertifikalar zorunlu işverenler tarafından gerekli değildir iken Ayrıca, gönüllü sertifika genellikle olumlu üzerine aranacaktır.Sertifikalar İç Denetçi (IIA) Enstitüsü tarafından verilmektedir ve bu alanlarda belirlenmiş: İç Denetçiler, Yeminli Mali Hizmetler Denetçiler ve Sertifikalı Kamu Denetim Uzmanları onaylanmıştır. Bu tür sertifikalar kazanmak için, bireylerin öncelikle bir lisans derecesini aldı ve uzmanlık alanında çalışmış olması şarttır. sertifika kazanmak isteyenler de bir denetim uzmanı olmak için bir testi geçmek zorunda.

  Çok sayıda üniversite bu derece kazanmak için uluslararası seçenekler sunan ve çevrimiçi sınıflar uzak bölgelerde ve esnek bir program ihtiyacı olanlar için yaşayanlar için iyi bir seçimdir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.