Keystone logo

61 Lisans programlar içinde Dans 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sahne Sanatları
  • Dans
Çalışma alanları
  • Sahne Sanatları (61)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Dans

Dans bir lisans Kazanç sahne sanatları tatmak öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Bu derecesini elde öğrenciler dans onların zihinsel ve fiziksel potansiyeli geliştirmek yanı sıra mümkün çeşitli sanatsal yönlerde çalışması yapabilirsiniz.

Öğrenciler genellikle "Dans lisans nedir?", Sormak Performans, koreografi ve sanatının fiziksel ve akademik çalışma hem de. Bu derecesini elde ederek, öğrenciler zanaat, fiziksel, teknik, iletişimsel ve sanatsal yönleri üzerinde odaklanarak dans daha büyük bir bilgi doğru yönlendirilir. Onların bilgi koreografi ve performans oluşturulur ve deneyimli, içinde sosyal ve tarihsel bağlamda bir anlayış ile uyarılır. Program aynı zamanda sanatsal sunum doğru onları teşvik edebilir yazılı ve görsel sanatlar bilgi ve becerileri, öğrencilere teşvik.

Bu çalışmalar eğitim daha yüksek bir düzeyde öğrenme ve performans sanatları kendi kariyerlerini ilerleme isteyen öğrenciler için özellikle yararlıdır. Öğrenciler koreografi kendi bilgi ve uzmanlık artırabilirsiniz. dersler ama öncelikle sanatsal stilleri çeşitli performans yönetimi, doğaçlama, koreografi ve tekniği sınıfları odaklanmak değişir.

Bu program, dünyanın çeşitli okullardan sunulan olduğundan, kayıt masrafları ve ders ücretleri kurum ve ülkeye bağlı olarak değişir. İlgilenen öğrencilerin daha fazla bilgi edinmek için belirli kurumları başvurmalısınız.

Öğrenciler, bu derece kazanmak sonra, onlar dans bir yönetici veya öğretmen olma gibi çeşitli alanlarda, iş bulabilirsiniz. Onlar da bir hareket analisti, tarihçi ve araştırmacı, fitness eğitmeni, profesyonel dansçı, koreograf ya da bir dans şirketi direktörü olarak iş bulabilirsiniz.Bir mezunu bile dansçılar için ya da toplum içinde bir sanat geliştirici olarak bir terapist olarak çalışmayı bulabilirsiniz.

Çalışmanın bu alana ilgi Öğrenciler performans sanatları kendi derecesini elde yönünde gerekli adımları alarak başlamalıdır. Içerisinde online ve kampüs yanı sıra yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak hem sunulan, öğrenciler zamanlama için esneklik bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.