Keystone logo

56 Lisans programlar içinde Danışmanlık 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Sosyal Hizmet
  • Danışmanlık
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (56)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Danışmanlık

Bir lisans birçok öğrenci almalarını lise sonrası eğitimin ilk türüdür. Bu çalışkan veya mesleki ya olabilir ve birçok öğrencinin ilk yüksek ücretli işler almak için sık sık kapıyı açar olabilir. Bir lisans aynı zamanda bir öğrenci isteyebilirsiniz herhangi bir yüksek eğitime yönelik ilk adımdır.

Danışmanlık lisans nedir? Bu lisans öğrencileri danışmanlık, yönetim ve iş dersleri sunmaktadır. Öğrencilerin işletmelerin mezun olduktan sonra daha verimli çalışmasına yardımcı olacak şekilde, ekonomi ve işletme yönetimi gibi kavramlar vurgulanmaktadır. Öğrenciler ayrıca, muhasebe ve pazarlama dersleri alır. Bu program ile uluslararası çalışma için seçeneği vardır. Bazı okullar yurt dışında bulunan ya da öğrencilerin global iş hakkında bilgi böylece değişim dönemlerini sunuyoruz. Çalışmanın son dönem boyunca, öğrenciler, insan kaynakları veya finans gibi alanlarda uzmanlaşmak seçebilirsiniz.

Bir danışmanlık programı mezunları genellikle iyi yönetim becerileri, özellikle zaman yönetimi var. Onlar da iyi bir iletişim ve muhasebe becerilere sahiptirler. Bazı mezunlar uluslararası iş fırsatlarını gibi olabilir.

Ortalama danışmanlık programı tamamlamak için yaklaşık üç yıl sürer ve konumu ve okul dayalı maliyet değişir. Öğrenciler genellikle ucuzdur online sınıflar, bulabilirsiniz. Bir program için taahhütte bulunmadan önce, öğrenciler kendi kariyer ve kişisel hedeflerini hem de uygun olduğundan emin olmak için bunu değerlendirmek gerekir.

Danışmanlık dalında lisans aldıktan sonra, öğrenciler iş dünyasının birçok sektörde iş bulmak olabilir. Onlar finans, kurumsal ya da insan kaynakları danışmanları olarak ya da bir halkla ilişkiler firması için danışman olarak çalışabilirler. Ek olarak, finansal analistler veya işe görevlileri olabilir veya pazarlama veya reklam yöneticileri olarak iş bulabilirler. Bazı öğrenciler kendi danışmanlık ajansları açıp özel alanlarda işletmeler ile çalışmayı tercih edebilir.

lisans derecesini elde başarılı bir yolda öğrencilere başlayabilir. sizin için okula bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.