Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 5 Lisans Dereceleri içinde Catering 2023/2024

5 Lisans programlar içinde Catering 2023/2024

genel bakış

tam zamanlı çalışma yaklaşık üç ila dört yıl içinde elde edilebilir bir lisans, birçok kişi kendi eğitim hedeflerine ulaşmak yardımcı olabilir. lisans derecesini elde de arzu işyeri becerilerini geliştirmek ve yüksek mezun olduktan sonra işverenler arasında coveted mezunları yapabilir.

Ilgilenen bireyler, Catering bir lisans nedir soran olabilir? Bu lisans programı da ikram ve gıda misafirperverliği alanında kariyer bulmak için gerekli bilgi ve temel becerileri öğrencilere sağlar. Bu lisans programına Sınıflar tipik olarak bütçeleme, liderlik becerileri, pazarlama, envanter yönetimi ve işe uygulamalar gibi konuları kapsar. Mezun olduktan sonra, öğrenciler bir catering hizmeti, restoran, ya da diğer gıda ağırlama işyerinde çalıştırmak için gerekli gün-gün görevlerini koordine etmek yeteneğine sahip olmalıdır.

Catering bir lisans alma mezunları için çok yararlı olabilir.Bu program çalışma içine ellerinden geleni çaba, etkin zaman yönetimi becerilerine sahip, ve nasıl başkaları ile iyi çalışmak için mezunları öğretir. Bu beceriler, tüm ve işyeri dışında hem excelling için gereklidir.

Birçok okul catering lisans programları sunan, henüz her okulun kendi programı ile ilişkili farklı maliyetleri olacaktır. Bu nedenle, öğrenciler derslere başlamadan önce tam olarak programın maliyetini anlamak için iyice potansiyel okulları araştırma gerekir.

catering alanında lisans diploması Bireyler yiyecek servisi, restoran yönetimi, misafirperverliği ve mutfağı pazarlama alanında kariyer için uygundur. Mezunlar catering yöneticileri, restoran yöneticileri ya da asistan yöneticileri, gıda servisi yapan için işe koordinatörleri ve misafirperverliği iştirakçi olarak kariyer bulmak mümkün olabilir.Bu derecesini elde aynı zamanda yüksek lisans programına başvurabilmek için gereken önkoşul bilgi ile öğrenimlerine devam etmek isteyen mezunlar sağlar.

catering alanında lisans derecesini elde hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
  • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
  • Catering
Çalışma alanları
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (5)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı