Keystone logo

18 Lisans programlar içinde İnşaat Yapı Hizmetleri 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İnşaat
  • Yapı Hizmetleri
Çalışma alanları
  • İnşaat (18)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde İnşaat Yapı Hizmetleri

Bir lisans bir kolej veya üniversite kazanılan bir derecesidir. Tipik olarak, dört yıl içinde tamamlanması bu diploma, bir öğrencinin kurs yetkin bir anlayışa sahip olduğunu belirtir.

Bina bir lisans nedir? İnşaat hizmetleri makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, sıhhi tesisat, ve halk sağlığı unsurları içerir. kendi çalışmaları boyunca, öğrenciler genellikle tasarım, tedarik malzemeleri ve proje yönetimi gibi bir bina inşa etmek nasıl birçok unsuru öğreneceksiniz. Dersler yangın algılama ve koruma, enerji temini, yıldırımdan korunma, iletişim hatları ve elektrik temini ve dağıtımı gibi konuları kapsayabilir. Öğrenciler, modelleme becerileri öğrenmek için ağaç işleme veya heykel gibi ek dersleri seçebilirsiniz.

Bina bir lisans kazanmaya büyük fayda doğrudan işyerinde uygulanabilir pratik becerileri çeşitli kazanım olduğunu.Bu derece tamamlanması kazançlı bir iş kazanç şansı yüksek yol açabilir.

lisans derecesi maliyeti okul türü, okulun yere ve öğrenci programını tamamlamak için gereken süreye bağlı olarak değişebilir. Program giderleri hakkında daha fazla bilgi için seçtiğiniz kolej veya üniversite başvurun.

Bina bir lisans kazanmak öğrenciler çeşitli alanlarda kariyer keyfini çıkarabilir. İnşaat, Çevre, elektrik teknolojisi ve ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme lisans derecesine sahip olanlar için birçok fırsat ile tüm hızla büyüyen endüstrisi vardır. Bazı işler, inşaat için yeni enerji tasarrufu yöntemlerinin geliştirilmesi yapıların bina denetlemek veya binalar için elektrik sistemlerinin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış içerebilir. Bu kariyer birçok benzersiz zorluklar ve ilerleme için birçok fırsat sunuyoruz. Bu sektörlerin bazıları çok kazançlı olma potansiyeline sahiptir.

Bina bir lisans için başvuru birkaç basit adımda online olarak yapılabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.