Keystone logo

37 Lisans programlar içinde Bilgi Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Bilgi Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (37)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Bilgi Yönetimi

   Birçok kişi keşfetmek ve insan ve bilgi sistemlerinin teknolojik unsurları üzerine genişletmek için Bilgi Yönetimi bir lisans peşinde. Bu derece, 21. yüzyıl işyeri için beceri esnek ve son derece portatif seti geliştirmek için son kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanarak bilgi sanayi spektrumunda değerli bilgiler sağlar.

   Bilgi Yönetimi lisans nedir? derecesi teknik beceriler telekomünikasyon, kablosuz ve diğer ağ teknolojileri de dahil olmak üzere bilgi sistemleri, çeşitli nezaret etmek gereklilik olan yönetiminde bir kariyer planlayan öğrenciler içindir. Bu bilgi güvenliği disiplin belirli akademik ve kariyer hazırlık vurguluyor. Program güçlü bir liberal sanat ve bilim temeli ile birleştiğinde bilgi yönetimi, hizmet ve teknolojileri geniş bir giriş, katılımcılara sağlar.Öğrenciler bilgi ve tasarım ve bu talepleri karşılamak için sistemlerini yönetmek için eksik olan ihtiyaçlarını erişmek için etkili yöntemlerini öğrenir.

   Bu programlar ve çalışmalar onların kariyerlerini ilerleme ve yüksek bir eğitim seviyesinde öğrenmek isteyenler için yararlıdır. kurslar değişebilir, ama olabilir öncelikle bilgi teknolojisi, araştırma ve pazarlama merkezi. Kurs araştırma, sonlu matematik, medya, etik, telekomünikasyon ve kurumsal mimari içerir.

   Kurumlar tamamlamak için 3-4 yıl sürer bu program için maliyetleri değişen var. Onların derecesini elde ilgilenen herkes ders ücretleri, kayıt ücretleri hakkında belirli kolej başvurmalısınız ve program hedeflerini karşıladığından emin olmak için.

   Bir birey, bir bilgi yönetim derecesini elde sonra, onlar kariyer bir dizi çalışmayı bulabilirsiniz. Böyle bir alan mezunları bilgi sistemleri denetlemek ve bilgi politikalarını oluşturmak, proje yönetimi, içinde.Buna ek olarak, onlar ağ ve sistem yöneticileri, web tasarımcıları, veritabanı yöneticileri ve bilgi güvenliği danışmanları olarak çalışabilir. Kariyer fırsatları finansal kurumlar, devlet kurumları ve eğitim arenada çalışan olmak üzere, sınırsızdır.

   İlgilenen kişiler bilgi yönetimi kendi derecesini gerçekleştirmeye yönelik temel adımlar atmalıdır. Bizim geniş veritabanı öğrencileri hem coğrafi ve eğitimsel, kendi seçimlerini keşfetmeye başlamak için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.