Keystone logo

41 Lisans programlar içinde Bilgi Teknolojileri Güvenliği 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Teknoloji Çalışmaları
 • Bilgi Teknolojisi
 • Bilgi Teknolojileri Güvenliği
Çalışma alanları
 • Teknoloji Çalışmaları (41)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Bilgi Teknolojileri Güvenliği

  Bir lisans derecesi çok çeşitli alanlarda veya disiplinlerde bir kariyer için hazırlayabilirsiniz. Bir seferde kaç tane ders aldığınıza ve okula gittiğiniz yere bağlı olarak, bu dereceyi kazanmak için üç ila beş yıl arasında bir zaman alabilir.

  BT güvenliğinde lisans nedir? BT terimi Bilgi Teknolojisi anlamına gelir. BT Güvenliği alanında bir derece kazanarak, çevrimiçi ortamda veya elektronik ortamda saklanan hassas bilgilerin nasıl yönetileceğini öğrenebilirsiniz. Her gün iş dünyasında kullanılan artan teknoloji miktarı ile bu derece çok pratik olabilir. Kurs, programlama, web geliştirme, bilgisayar mimarisi ve siber güvenlik gibi konuları içerebilir. Bu konular, yalnızca bilgisayar güvenliğini ele almanın yanı sıra, programları oluşturma veya düzeltme gibi diğer teknoloji tabanlı görevleri de hazırlamanıza yardımcı olabilir.

  BT Güvenliğinde kullanılan bilgisayar becerileri, günlük kullanım için bilgisayarlardan daha iyi yararlanmanıza yardımcı olabilir. Derecenin güvenlik odağı sayesinde, daha güvenli çevrimiçi olabilirsiniz. Kendi web sitenizi veya bloglarınızı oluşturmak için programlama bilgisini de kullanabilirsiniz.

  Dereceler farklı miktarlarda paraya mal olabilir. Son fiyat, katıldığınız okula, sahip olmanız gereken derslere ve karşılamanız gereken ön koşullara bağlı olabilir.

  BT Güvenliği alanında lisans derecesi alırsanız, kariyer seçenekleri bir organizasyonda veya iş alanında giriş seviyesi pozisyonları içerebilir. Muhtemelen şirket kayıtlarının istenmeyen veya yetkisiz erişimlerini önlemek için çalışacaksınız. Bazı yaygın işler ağ yöneticisi veya yazılım mühendisi olmaktır. İşletmelerin siber suç için kendilerini korumaları önemli olabilir, bu yüzden birçok iş mevcut olabilir.

  Geleneksel bir üniversitede çevrimiçi veya kayıtlı dersler, derecenizi kazanmak için gerekli kredileri tamamlamanıza yardımcı olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.