Keystone logo

52 Lisans programlar içinde Beden Eğitimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Eğitim ve Pedagoji
  • Öğretmenlik
  • Beden Eğitimi
Çalışma alanları
  • Eğitim ve Pedagoji (52)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Beden Eğitimi

Lisans derecesi normal olarak bir lise diplomasını izler ve her öğrencinin kendine özgü yoluna bağlı olarak üç ila beşini alabilir. Ortalama bir öğrencinin aldığı dört yılda, bu derece belirli bir çalışma alanında daha derin bilgi sunabilir. Mezunlar daha sonra daha iyi maaşlar müzakere edebilir ve kendi alanlarında daha büyük bir pozitif etki yapabilirler.

Beden Eğitiminde Lisans Nedir? Bu derece, öğrencilere hem özel hem de devlet ilkokullarında ve liselerde beden eğitimi dersleri öğretmek için gerekli becerileri ve hatta atletik koçluk ve kişisel eğitim gibi diğer alanlara girmeyi sağlar. Kurslar okuldan okula değişir, ancak egzersiz fizyolojisi, atletizm yaralanmaları, pedagoji ve kişisel ve toplum sağlığını içerebilir. Birçok program saha deneyimi ve öğrencinin hedefine bağlı olarak öğrenci-öğretmenlik fırsatları sunmaktadır.

Beden Eğitimi alanında lisans alan öğrenciler genellikle okulu çok çeşitli becerilerle terk ederler. Öğretim teknikleri ve sağlık ve sağlık koçluğu değerli profesyonel varlıklardır, iletişim ve liderlik gibi yetenekler yaşamın her alanında hizmet verir.

Beden Eğitiminde bir lisans almaya karar vermek, özellikle maliyetin kurumdan kuruma değişebileceğini düşündüğü zaman, planlamayı gerektirir. Bir okula başlamadan önce, olası öğrenciler uygun bir seçenek seçtiğinden emin olmak için farklı yerlerin artılarını ve eksilerini araştırmalıdır.

Beden Eğitimi alanında lisans sahibi birçok kişi okul beden eğitimi öğretmenleri olurken, diğer birçok kariyer seçeneği vardır. Bu derece, açık eğitimci, kişisel antrenör, egzersiz fizyoloğu ve spor terapisti gibi yolları keşfetme esnekliği ve özgürlüğü ile mezunlara sağlar. Daha fazla yönetim pozisyonu arayanlar için, fitness programcısı, fitness center yöneticisi ve spor etkinlik planlayıcısı iyi bir seçenek.

Beden Eğitimi alanında lisans öğrenenler için birçok seçenek vardır. Çeşitli okullar hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı programlar sunmaktadır ve uzaktan eğitim kurslarının esnekliği genellikle popülerdir. Süreci başlatmak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak, seçtiğiniz okulun başvuru bürosuna başvurun.