Keystone logo

1 Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Uluslararası İş Hayatı Avrupa İş Dünyası 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Uluslararası İş Hayatı
  • Avrupa İş Dünyası
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (1)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Lisans programlar içinde İşletmecilik Çalışmaları Uluslararası İş Hayatı Avrupa İş Dünyası

Bir lisans genellikle farklı istihdam durumları bir dizi girdiği için standarttır. Ayrıca lisansüstü programlarına katılım doğru ilk adımdır. Çoğu durumda, bu derece yaklaşık dört iş yıllık 120 dönem kredileri toplam gerektirir. Kalan ders seçilecektir kariyer için gerekli konularda daha yakından bakmak ise, genel eğitim çatısı altında bir lisans programı düşme içindeki derslerin çoğu.

&nbsp

Avrupa İş lisans nedir? Avrupa iş programı, Avrupa bağlamında iş çok yönlü bir çalışma sunuyor. Öğrenciler genellikle gibi temel işletme yönetimi, iş hukuku, uluslararası işletme, Avrupa kurumları, küresel kaynaklar, uluslararası lojistik gibi konularda eski defterleri, bazı durumlarda ikinci bir dil. Bu kurslar, Avrupa iş uygulamaları ile ilgili interaktif ve yenilikçi iş becerileri ile öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.

&nbsp

Bu alanda bazı lisans programları çeşitli ülkelerde geçirdiği zamanın bir bölümü sunabilir. Stajlar ve diğer iş bulma imkanlarına farklı okullarda bir dizi tarafından sunulmaktadır. Genel sınıflar tamamlandıktan sonra onlar iş belli bir dalında becerilerini bilemek başlar, böylece, bu programda öğrenciler, bazı esnekliğe sahip. Mezuniyet, bu öğrenciler de eğitmenleri ve diğer profesyoneller aracılığıyla önemli iş bağlantıları maruz kalmıştır.

&nbsp

Bu programlardan birini katılıyor maliyetleri bir okuldan diğerine değişebilir. Ülke sınırları dışına okullar karşılaştırıldığında bu özellikle doğrudur. Doğru öğrenim ve ücret bilgileri için, aday öğrenciler doğrudan seçim okulları başvurmalısınız.

&nbsp

Mezunlar genellikle okudu, ve belki de farklı ülkelerden bir çift, çalıştı ve dillerin bir dizi maruz vardı var.Bu rekabetçi iş fırsatları aramak için pozisyon mezunları koyar. Birden fazla ülkede tanınan profesyonel niteliklere sahip mezunlar dünyada küresel şirketler ve şirketler ile iş bulabilirsiniz. Birçok mezun özellikle onları uluslararası mobil olmasına izin pozisyonları aramak. İş başlıkları personel yöneticisi, proje yöneticisi, genç danışmanı ve yardımcısı denetçi içerebilir.

&nbsp

Eğer çalışmanın bu derste ilgilenen varsa, program listesinde seçeneklerine bir göz atın. Okullar size kolaylık sağlamak için kurşun formları ile listelenir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.