Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 19 Lisans Dereceleri içinde At Çalışmaları 2023/2024

19 Lisans programlar içinde At Çalışmaları 2023/2024

genel bakış

Lisans derecesi lisans derecesi bir yaygın türü vardır ve bunları başarılı bir kariyere ulaşmanıza yardımcı olmak için öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Bu derece tipik dört yıl içinde tamamlanır.

Atçılık Çalışmaları lisans nedir? Öğrenciler at çalışmalarda takip seçebilirsiniz iki popüler parçaları vardır. Bir bilim-odak parça veteriner hekimlikte devam hazırlayacaktır. yönetim ve eğitim odaklanan bir program atlarla bir iş kariyer öğrencileri hazırlamak olacaktır. lisans düzeyinde, öğrenciler kompozisyon ve matematik gibi temel beceriler geniş eğitim alacaksınız. Onlar da muhasebe, temel ve acemi equitation, at eğitimi, at üretim, at hukuk, ürün yönetimi ve binicilik çeşitli ve atlama becerileri gibi daha özel dersler, ele alacağız.

çok onlarla çalışan harcama zaman içinde atlar hakkında öğrenilebilir olsa da, Atçılık Çalışmaları lisans öğrencisi daha istihdam olanaklarına lider, hayvanların daha geniş ve daha bilimsel bir anlayış kazanmak yardımcı olacaktır. derecesi de yönetme hayvanların iş ile ilgili profesyonel zorluklarına için öğrencileri hazırlamak yardımcı olabilir.

Atçılık Çalışmaları alanında lisans maliyeti, hangi üniversiteye katıldı bu ders tamamlamak için gereken sürenin uzunluğuna bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir, ve hangi ülke, üniversite yer almaktadır. Bu maliyetler hakkında daha fazla bilgi için ilgi sizi programları ile irtibat okulları .

Çalışmanın seçilen seyrine bağlı olarak, Atçılık Çalışmaları lisans kariyer çeşitli öğrencileri hazırlamak olabilir. bilimsel arka plan ile öğrenciler veteriner ofislerde veya asistan olarak ahırlarda ve ahırlarda çalışabilirler.Bir iş geçmişi olan öğrenciler eğitmen ya da ahır yöneticisi sürme, bir eğitmen olmak mümkün olacak. atlı sigorta şirketleri, eğlence ve danışmanlık mevcut pozisyonları da vardır.

Atçılık Çalışmaları A Lisans sizin hayalinizdeki kariyer ya da bir basamak daha öğrenme olarak kullanılabilir yardımcı olabilir. Eğitimin bu tür hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yaşam Bilimleri
  • Hayvan Bilimi
  • At Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (19)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı