Keystone logo

153 Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler
  • Alan Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Sosyal Bilimler (153)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Sosyal Bilimler Alan Çalışmaları

Belirli bir alanda bir lisans programını tamamlayan öğrencilere bir lisans derecesi verilir. Tipik olarak, bir lisans programının temelini ileri bir derece için yerleştirmek için tasarlanmıştır. Ancak, birçok birey doğrudan okuldan işgücüne gider.

Bölge Çalışmaları alanında lisans derecesi nedir? “Bölge çalışmaları” terimi, öğrencilere sunulan çeşitli beşeri bilimler alanlarına ve sosyal bilimlere atıfta bulunmaktadır. Genel olarak, bireyler seçtikleri bölgenin siyasetini, kültürünü ve coğrafyasını araştıran ve inceleyen üst-bölüm yıllarının çoğuna odaklanmak ve onları harcamak için bir yer seçecektir. Odak alanları uluslararası ilişkiler, kültürler arası yönetim ve iletişim, politika, ekonomi ve finans veya kültür ve edebiyatı içerebilir.

Alan çalışmalarında derece ile mezun olanlar, birçok arzu edilen özelliklere ve beceriye sahip olma eğilimindedir. Birincisi, bu bireyler tipik olarak, kendileriinkinden farklı olan kültürler ve insanlar için daha derin bir anlayış ve merhamete sahiptirler. Ayrıca, mezunlar güçlü eleştirmenler ve mükemmel iletişimciler olma eğilimindedir. Bunlar yaşamda bireysel bir kuyuyu hizmet edebilecek özelliklerdir.

Bir lisans programının maliyeti okuldan okula değişir. Toplam maliyeti etkileyebilecek faktörler, bir programın yerini ve süresini içerir. Öğrenciler herhangi bir programa kaydolmadan önce öğrenim masrafları hakkında bir akademik danışman ile konuşmalıdır.

Derece, bireyler kadar spesifik ya da geniş olarak tasarlanabileceğinden, alan çalışmalarında lisans diplomasına sahip olanlar, kendilerine açık birçok kapıya sahip olduklarını bulabilirler. Birçok farklı sektörde fırsatlara sahip olmanın yanı sıra, pozisyon başlıkları orta öğretim öğretmenliği, uluslararası avukat, yabancı hizmet görevlisi, politikacı, yabancı diplomat, gazeteci, insani yardım kuruluşu veya askeri muhabir olabilir.

Birçok kurum alan çalışmalarında bir derece sunmaktadır ve bir kişinin nihayetinde nerede bittiği yer, bütçesi ve esnekliğine bağlıdır. Çevrimiçi kurslar, programlama ve finansman açısından en esnektir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.