Keystone logo

0 Lisans programlar içinde Sağlık Hizmeti Tıp Tıp Adli Tıp 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler (0)Diller (0)Doğa Bilimleri (0)Enerji Bilimi (0)Eğitim ve Pedagoji (0)Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (0)Genel Çalışmalar (0)Havacılık (0)Hukuk Çalışmaları (0)Ekonomi Çalışmaları (0)
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Arama kriterlerinize uyan program yok. Lütfen filtrelerinizi hassaslaştırın.

Clear filters

Popular degree type

Popular study format

Lisans programlar içinde Sağlık Hizmeti Tıp Tıp Adli Tıp

Adli bilim hukuk mahkemelerinde kullanılmak üzere bilimsel bir kanıt sağlar. Adli bilim alanında bir lisans ceza adalet ve bilim disiplinler arası bir karışımı olan ve alanında veya laboratuarda ya iş için öğrenci hazırlamak olacaktır.

&nbsp

Bu derecesini keşfetmek öğrenciler sık ​​sık sahip ilk sorulardan biri "Adli Bilimleri lisans, Tam olarak ne?", Olan bu lisans programı genellikle tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer. Öğrenci Lise düzeyindeki bilimlerinde güçlü becerileri yararlanacak olsa bir lise diploması yanında başka bir eğitim veya öğretim, genellikle gereklidir. Genel eğitim şartlarına ek olarak, öğrenciler cezai soruşturma ek konular, adli biyoloji, adli patoloji insan ve DNA analizi, fiziksel, biyoloji ve kimya önemli ders, beklemek ve delilleri, ceza adaleti, gizli baskılar, toksikoloji ve seroloji iz gerekir.

&nbsp

Öğrenciler genellikle suçları çözmek ve sorumluları adalet önüne getirmek için yardımcı kendi toplumlarında bir fark yaratmak için Adli Bilimleri lisans peşinde. Öğretilen Beceri setleri araştırma, veri analizi ve hem de iş ve kapalı çeşitli uygulamalar kullanılabilir eleştirel düşünme, içerir.

&nbsp

Eğer adli bilim alanında lisans kazanmak için ödemek beklemesin miktarı birçok değişkeni vardır. Sen kaydından önce tüm harç ve ücretleri tam bir arıza için katılıyor ilgilenen herhangi bir okula sormalısınız.

&nbsp

Adli Bilimler programında bir lisans mezunları alanında giriş seviyesi pozisyonlarda çeşitli için hazırlanmıştır. Kariyer örnekleri, kamu veya özel adli bilimler ve geleneksel laboratuvarlar hem içindeki pozisyonları içerebilir. Diğerleri olay yeri inceleme, adli tıp ve DNA analizi pozisyonları sürdürmeye seçin.lisans daha kariyer olanakları yol açabilir mezunu adli bilim programına, içine yumuşak bir geçiş için hazırlar.

&nbsp

Adli Bilimler programında Lisans için uluslararası ve çevrimiçi seçenekler vardır. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.