Keystone logo

3 Lisans programlar içinde Şarap İşletmeciliği 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
  • Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği
  • Şarap İşletmeciliği
Çalışma alanları
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (3)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Lisans programlar içinde Şarap İşletmeciliği

Bir bekar çalışma seçtikleri alanda bir kariyer için hazırlar lisans derecesidir. Bir program genellikle genel liberal arts konular yanı sıra gelecekteki iş için öğrenciler hazır almak için uyarlanmış özel sınıflar üzerinde duruluyor.

Şarap İşletme bir lisans nedir? Bu program bir girişimci ruha sahip ve şarap işinde yer almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Her program değişir, ancak sınıflar genellikle şarap ve gastronomi çalışmada, ve iş kavramları bir karışımını içerecektir. Öğrenciler şarap sanayi keşfetmek ve iletişim, finansal yönetim, merchandising, üretim, pazarlama ve liderlik gibi uygulanabilir becerileri öğreneceksiniz. Birçok program gerçek dünyada kendi becerilerini uygulama için staj imkanı sunacak.

Şarap işinde bir diploması Öğrenciler hem profesyonel ve kişisel yaşamlarında yararlı iş ve yönetim hakkında çok şey öğrenmek.Şarap hakkında öğrenme aynı zamanda onları seyahat ve kültürel olarak daha farklı olmasını sağlayan, dünyanın, çok farklı alanlarda bunları ortaya çıkarır.

Bir şarap iş diplomasını aldıktan ilişkili harç ve ücretleri bir kurumdan diğerine değişebilir. Orada bu programı sunan uluslararası okullar bir dizi vardır ve maliyetler okulun yere, program süresi ve staj ücretleri bağlıdır.

Şarap işinde lisans derecesi alan mezunlar değişik kapasitelerde bir dizi çalışabilirsiniz. Bazıları onları, pazar oluşturmak yardımcı olmak için özel şarap üreticileri ile çalışmayı tercih ve onların ürün satabilir. Diğerleri perakende tarafında kendi becerilerini kullanmak için şarap ve likör dağıtım şirketleri için çalışmayı tercih edebilir. Otelcilik alanda diğer beceri ve deneyime sahip Girişimciler hatta kendi şarap dükkanı, şarap barı, ya da restoran açmak için seçebilirsiniz.

Şarap iş sizi ilgilendirmez ise, şu anda okulların karşılaştırarak başlar.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.