Keystone logo

26 Lisans programlar içinde Üretim Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mühendislik Çalışmaları
 • Makine Mühendisliği
 • Üretim Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (26)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Üretim Mühendisliği

  Bir lisans derecesi bir kolej veya üniversiteden elde edilebilir ve tam zamanlı bir program elde etmek için genellikle dört yıl sürer. Bu lisans derecesi, bilim adamlarının kendi alanlarındaki temel bilgileri edinmelerine yardımcı olarak çok çeşitli kariyer ve ileri eğitim için zemin hazırlayabilir.

  Üretim Mühendisliği Lisans nedir? Üretim mühendisliği, diğer endüstrileri güçlü kılan teknolojiyi tasarlamaya odaklanan bir alandır ve bu derece, öğrencileri bu alanda gerçekleştirmeye hazırlayan şeydir. Akademisyenler, temel uzmanlık kurslarına ve daha özel öğrenme fırsatlarına katılabilirler. Bunlar, mekanik prensipler, akışkanlar dinamikleri, çeşitli programlama dilleri, endüstriyel otomasyon ve bilgisayar destekli tasarım ve üretim hakkında bilgi veren dersleri içerebilir.

  Program katılımcılarının, öğrenme deneyimleri boyunca bir dizi farklı beceriyi kazanmaları beklenmektedir. Geliştirilmiş yazılı iletişim, hem profesyonel hem de kişisel alanlarda öğrencilere yardımcı olabilecek genel bir beceridir. Üretim politikasının ve bütçelemenin daha iyi anlaşılması işyerinde de kullanılabilir.

  Farklı ülkeler ve kurumlar farklı öğrenim fiyatları sunarlar, bu nedenle bu derece bir miktar araştırma yapmadan elde etmek için somut bir maliyet tanımlamak imkansızdır. Bireylerin, hangi kurumun kendileri için doğru olanı olduğuna karar vermeden önce fiyatları karşılaştırmak ve karşılaştırmak için zaman ayırmaları tavsiye edilir.

  Teknoloji şu anda neredeyse herhangi bir endüstrinin böylesine ayrılmaz bir parçası olduğu için, bu derece sahipler için iş fırsatları bol olabilir. Bazı potansiyel meslekler arasında süreç mühendisi, üretim mühendisi, imalat mühendisi, satış mühendisi, takım tezgahı tasarımcısı ve imalat mühendisi danışmanı bulunmaktadır. Mezunlar, aynı zamanda, bu derecenin peşinde öğrenecekleri çeşitli beceriler sayesinde, endüstri ile ilgili teknolojiyi inşa etmeyi ve sürdürmeyi içeren çok çeşitli diğer işlerden de seçim yapabilirler.

  Yoğun bir programa sahip olanlar çevrimiçi derslerden faydalanabilirken, diğerleri hem yerel hem de uluslararası seçenekler arasından seçim yapabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.