Keystone logo

15 Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Üretim Mühendisliği Ürün Geliştirme 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Üretim Mühendisliği
  • Ürün Geliştirme
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (15)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Üretim Mühendisliği Ürün Geliştirme

Bir lisans derecesi genellikle lisans programı, profesyoneller tarafından satın ilk derecesidir. Kendi üzerinde durabilen ya da ustalar ya da doktora bir elde etmek için bir atlama noktası olarak kullanılabilir. Lisans programları genellikle üç ve dört yıl arasında sürer ve laboratuvar çalışmaları, konferanslar ve bağımsız çalışmanın bir kombinasyonu yoluyla tamamlanır.

Ürün Geliştirme bir lisans nedir? Bu derece, genellikle bir off-ateş olarak hizmet ya da pazarlama arka plana tamamlıyor. Bir ürün satış katta görünümü, pazarlama, tasarım kavramı alır yolu nezaret üzerinde duruluyor. Bu lisans programı sık sık moda tasarımı ve pazarlama üzerinde duruluyor olsa da lisans diğer alanlarda ürün tasarımı için kullanılabilir programlar, ve daha genel bir odak almak olanlar vardır.

Ürün Geliştirme bir lisans kazanç faydaları öncelikle mezunu'nın esnekliği ile yapmak zorunda.Bu lisans programı iş, satış ve perakende ile ilgili alanlarda çok yönlü eğitim mezunları üretmek için pazarlama, ekonomi, finans, yönetim ve unsurları kapsar.

Ürün Geliştirme bir lisans maliyeti üniversite öğrencileri katılmak isteyen hangi bağlı olarak değişir. Program genelde derecesini elde toplam maliyetleri belirlenirken göz önünde bulundurulması gereken, tamamlamak için dört yıl sürer.

Ürün Geliştirme bir lisans ile çoğu mezunları perakende alanında iş almayı tercih. Bir alıcı veya perakende yöneticisi olarak varolan şirket için çalışmak, ya da bir tasarımcı, dekoratör, ya da kişisel müşteri olarak kendileri için işe gidebilirsiniz. Derecesi perakende sektörünün iyi bir genel bakış sağlar beri onlar takip edebiliyoruz kariyer geldiğinde, mezunlar esneklik çok şey var.

Online incelenmesi zaten tam zamanlı çalışan bile, kendi programında Ürün Geliştirme bir lisans almak için harika bir yoldur.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.