Keystone logo

26 Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Örgüt Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Örgüt Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (26)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Yönetim çalışmaları Örgüt Yönetimi

  Bir lisans genellikle tamamlamak için dört yıl sürer ancak bu süre yedi yıl olarak sürebilir. Bu bilim, matematik, sanat ya da beşeri odaklanabilir bir lisans derecesidir. Bir öğrencinin lisansüstü programa her türlü takip edebilirsiniz önce bir lisans sık sık ihtiyaç vardır.

  Organizasyon Yönetimi bir lisans nedir? Örgütsel Yönetimi A Lisans örgütleri nasıl işlediğine odaklanır çalışmanın bir derstir. Bazı programlar daha iyi örgütler yönetmek için nasıl anlamak için iletişim, insan kaynakları yönetimi, karar verme, etik ve grup davranışı görünebilir. büyük için zorunlu derslerin bir kurumdan diğerine değişebilir ancak kuruluşlar, organizasyonel gelişim ya da kişisel ve örgütsel liderlik ilkelerine iş iletişim, liderlik içerebilir.

  derecesi bu tip bir öğrenci değerlendirmek ve daha iyi bir özel organizasyon sığdırmak için kendi liderlik stilini değiştirmek için daha hazırlıklı olabilir. Bu yüksek maaş ya da bir promosyon yol açabilir. Organizasyon Yönetimi A Lisans çünkü sunduğu eller deneyim faydalıdır.

  Bir lisans maliyetine gelince, tahmin etmek zor olabilir. Aslında öğrenim kurumdan kuruma büyük ölçüde değişir vardır. kolej yeri, sen ders alan nasıl ve derece maliyetinde bir rol oynayabilir almak kaç kursları.

  Bir lisans kazanç giriş seviyesi pozisyonları ile çoğu mezunları. Önceki bazı tecrübesi ile bu derece, ancak, bu hükümet, perakende veya satış gibi çeşitli endüstrilerde, bir orta düzey yönetim pozisyonu için hazırlamak gerekir. Bazı mezunlar da kendi işlerini başlatmak için seçebilirsiniz.Örgütsel Yönetimi A Lisans aynı zamanda bir yüksek lisans ya da doktora sürdürmeye sizi hazırlamak olabilir.

  Uygulamak hazır olduğunuzda, sizin aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.