Keystone logo

27 Lisans programlar içinde Ölçüm 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • İnşaat
 • Ölçüm
Çalışma alanları
 • İnşaat (27)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Ölçüm

  Liseden sonra göz önünde bulundurulabilecek birçok eğitim seviyesi vardır. Bir lisans derecesi, belirli bir alanda büyümek isteyen ve hala daha yüksek seviyelerde öğrenme arayışında olan biri için en uygun seçim olabilir. Kendi başına bile, bir lisans derecesi size birçok fırsat verebilir.

  Ankette Lisans Nedir? Bu programda öğrenim gören kişiler, temel olarak arazi ve inşaattaki temelleri nasıl araştıracaklarını öğretirler. Öğrenciler, ister bina ister diğer projeler için olsun, harita hazırlamak veya hazırlanmak için olsun, arazi üzerinde nasıl bir veriyi anlayabileceklerini ve toplayacaklarını öğrenebilirler. İnşaata yardımcı olmak için, genellikle maliyetleri tahmin etmek, tavsiyelerde bulunmak ve projeleri baştan sona yönetmek için araçlar verilir. Bu program genel olarak inşaat işlerine yönelik organizasyon ve temelleri öğreterek, finansal ihtiyaçları ve belirli projelerin gelecekteki olası zorluklarını kategorize etmek ve tahmin etmek için gerekli becerileri vermektedir.

  Surveying'de Lisans ile kazanılan beceriler, ister büyük ölçekli projelerde ister gündelik yaşamda olsun, çeşitli görevleri organize etme ve yönetme yeteneğini içerir. Ayrıca, arazinin nasıl ölçüleceğini ve üzerinde nasıl veri toplanacağını da öğrenebiliriz.

  Finansal olarak, Anket'teki bir lisans bir üniversiteden diğerine farklılık gösterebilir. Kazanmak için harcanan zaman miktarı, maliyeti de değiştirebilen üç ila beş yıl sürebilir.

  Ankette bir lisans derecesi kazanan bir kişi, inşaat alanlarının projelendirilmesine yardımcı olmak için araziden çeşitli veri toplayan bir anket teknisyeni olabilir. Mezunlar ayrıca, mevcutları güncellemek ya da tamamen yeni olanları yaratmak için haritalama teknisyenleri olabilir ve haritalar için arazi araştırması yapabilir. Genel bir yüzey araştırması, belirli projeler için değil, Dünya'nın yüzeyini bir dizi harita ve yasal kaynak için haritalamak üzere çalışır.

  Ankette birden fazla yer ve lisans kazanabileceğiniz yollar vardır. Gerekirse, evinizden derece kazanmanızı sağlayan birçok uzak seçenek mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.