Keystone logo

347 Lisans programlar içinde Öğretmenlik 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Öğretmenlik
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (347)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Öğretmenlik

  Eğitimlerine devam etmek isteyen bir lise diploması veya GED sertifika ile birçok öğrenci için, bir lisans 's derecesi büyük bir sonraki adımdır. Bu lisans derecesi genellikle genel çalışmalarda belirli bir miktarda, hem de öğrencinin 'ın seçim daha spesifik bir program odağı içerir.

  Öğretmenliği lisans nedir? Bu derece eğitim alanında kariyer için mezun hazırlamak için tasarlanmıştır; Her iki öğrenme teorisi ve alarak öğretim yoluyla öğrencilerin sınıfta bu becerilerini geliştirirler. Programlar genellikle sosyal ve toplumsal eğitim, erken çocukluk eğitimi, ya da belirli bir disiplin odak noktası olarak belirli bir önemi var. Örneğin, böylece bu hedefe kanat ders almak ve olabilir bir İngilizce öğretmeni olma yolunda ilginç bir öğrenci okuma ve yazma öğretmek nasıl dair teorisini öğretmeye maruz. Buna göre, bu programların müfredat okul ve bireysel öğrenci 'ın hedeflerine bağlı olarak oldukça değişkendir.

  Öğretmenliği Lisans ile mezun ana parası bu programlar sağlayabilir set değerli bir beceridir. Onlar tercih ne olursa olsun disiplin odak samimi bir bilgiye ek olarak, öğrenciler bağlamlarda geniş bir yelpazede her yaştan öğrenciler ile çalışan esansiyel deneyim kazanabilir. Mezunlar kendi ayakları üzerinde düşünmek ve ortaya çıkan sorunları çözmek için sahip uzak güçlü bir sözlü iletişim becerileri, farklı öğretim teknikleri bir ustalık ve tecrübe ile bu programlardan geliyor.

  Her program kaydı ve kayıt ile ilgili farklı ücretleri olacaktır. Doğrudan hastaneye yatırıldıktan sonra bekleyebilirsiniz maliyetleri hakkında daha fazla bilgi için irtibat okullar.

  Mümkün gelecekteki kariyerleri için geldiğinde eğitimde bir arka plan birçok kapı açılır.Çünkü önemli ve devredilemez becerileri ve çalışmanın bu yolu sağlayan deneyim, öğretim programlarının mezunları da dahil olmak üzere ancak doğrudan eğitim sistemi ile ilgili olanlar sınırlı değil, alanların herhangi bir sayı kariyerlerine devam etmek gidebilirsiniz. Öğretim becerilerine ek olarak, mezunlar gazetecilik iş gelen pek çok alanda kendi honlanmış iletişim becerilerini ve gerçek dünya deneyimi, hem de son derece aranan yeteneklerini kullanmak koyabilirsiniz.

  Lisans Çalışmaları üzerinden online programa kayıt yaptıran öğrencilerin dünya çapında birçok saygın programlara erişim verir çünkü Öğretmenliği lisans sürdürmeye özellikle uygun bir yoldur. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.