Keystone logo

48 Lisans programlar içinde Öğretmenlik Eğitimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Eğitim ve Pedagoji
 • Öğretmenlik
 • Öğretmenlik Eğitimi
Çalışma alanları
 • Eğitim ve Pedagoji (48)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Öğretmenlik Eğitimi

  Okulun kredi gereksinimlerini tamamladıktan sonra bir lisans derecesi bir üniversiteden kazanılabilir. Bu dereceye sahip olmak, alıcının bir üniversitedeki genel gereksinimleri tamamladığını ve çalışma alanında uzmanlık bilgisi aldığını gösterir.

  Öğretmen Eğitiminde Lisans Nedir? Bu derece, öğrencileri K-12 ortamında başkalarına öğretmeye hazırlayabilir. Çocuk gelişimine ek olarak öğretim tekniklerini de öğrenebilir. Öğretmenlerin genellikle devlet kurumları ve bireysel okullar tarafından belirlenen kılavuzlar boyunca kendi müfredatlarını oluşturmaları beklendiği için, müfredat tasarımına da odaklanır. Öğretmen eğitiminde lisans derecesi alan bireyler, interaktif yazı tahtaları gibi yeni sınıf araçları da dahil olmak üzere eğitim teknolojisinde eğitilebilirler.

  Öğretmen Eğitimi programındaki bir lisans öğrencisi olarak, bireyler hem gelecekteki iş fırsatları hem de günlük yaşamda yardımcı olan iletişim ve organizasyon becerilerini geliştirebilirler. Gelecekte öğretim pozisyonlarında yardımcı olacak sınıfta gerçek dünya deneyimi elde edebilirler.

  Bir lisans derecesi için harç ve ek masraflar, programı sunan okula bağlı olarak farklılık gösterebilir. Okulun bulunduğu ülke toplam maliyetleri de etkileyebilir.

  Öğretmen Eğitimi programlarında lisans mezunları, hem kamu hem de özel okullarda ilkokul veya ortaokul öğretmenleri olarak iş bulabilirler. Sınıfta kalmanın çekici olmaması durumunda, mezunlar ayrıca yerel ve ulusal yönetimlerde yasaları etkilemek, eğitimin önemini arttırmak ve ek kaynakları savunmak için eğitim savunucuları olarak çalışabilirler. Bireyler, yazarlar, danışmanlar ve araştırmacılar olarak ders kitapları, önceden tasarlanmış müfredatlar ve standart testler gibi eğitim materyalleri üreten şirketler için de çalışabilirler. Bu rollerde, bu materyalleri geliştirmenin yanı sıra şirketler ve eğitimciler arasındaki irtibatlar olarak çalışabilirler.

  Öğretmen eğitiminde lisans derecesi almak isteyen öğrenciler dünyanın her yerinden programlar bulabilirler. Üniversiteler bu derece hem geleneksel hem de çevrimiçi dersler sunabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.