Keystone logo

0 Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Bahçe Bitkileri Çiçekçilik 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yaşam Bilimleri
  • Bahçe Bitkileri
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (0)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Arama kriterlerinize uyan program yok. Lütfen filtrelerinizi hassaslaştırın.

Clear filters

Popular education type

Lisans programlar içinde Yaşam Bilimleri Bahçe Bitkileri Çiçekçilik

eğitim lisans düzeyi tüm seçtikleri alanda temel bir anlayış kazanıyor ilgili. yüksek lisans derecesi önce bir ön koşul takip edilebilir bir lisans genellikle gereklidir. lisans programının tamamlanmasının ardından, mezunlar tercih ya öğrenimlerine devam ya da iş dünyasına girebilirsiniz.

Çiçekçiler bir lisans nedir? Çiçek taşıma, bakım, düzenleme, ve ticaret ile çiçekçilik fırsatlar alanı. Çiçekçilik programları genellikle ille çiçek büyümesini tüm bu alanların unsurlarını, ama. çiçekçilik içinde lisans programları nispeten düşük seviyede olsa da, bu bir çiçekçi olmak için gerekli olduğu kadar eğitim tipik olarak. çiçekçilik incelenmesi da uzmanlık çok özel olarak odaklanmış bir alandır. Birçok öğrenci kendi çiçekçi dükkanı çalıştırmak böylece çiçekçilik yanında iş eğitimi seçecektir.

çiçekçilik okuyan öğrenciler zevk önemli bir yararı öğrencilerin gereksiz ders almak zorunda olmayacak gibi bu alan ne kadar özeldir. öğrenilen çiçek düzenleme becerileri alanında daha yüksek ücretli iş bulmakta yardımcı olacaktır.

Çiçekçilik seçtiğiniz belirli bir program ile değişir başka yükseköğretim programına gibi, miktar, bir lisans kazanmak için maliyeti. ülke için daha fazla okul hakkında bilgi, çalışmanın uzunluğunu, ve daha geniş eğitim standartlarını kazanıyor sen harç ve ücretleri ödeyerek tahmin gerektiğini ortaya çıkaracaktır.

Eğer Çiçekçilik bir lisans ile ulaşabileceği en yaygın iş çiçekçi olduğunu. Ancak, çiçekçiler birçok farklı türleri vardır. Diğerleri varolan çiçek mağazası ile çalışacak Bazıları, kendi çiçek dükkanı çalıştırmak için seçin. Birçok bakkal veya mağazalar daha fazla ödemek için çiçekçiler istihdam kendi çiçekçilik departmanı var. Buna ek olarak, toptan çiçek çalışmak mümkündür.

Bir çiçekçi olma ilgileniyorsanız, çalışmalara başlayacak. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.