Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 49 Lisans Dereceleri içinde Çevre Yönetimi 2023/2024

49 Lisans programlar içinde Çevre Yönetimi 2023/2024

genel bakış

Çevre Yönetimi bir lisans Kazanç, planlamak, uygulamak ve güvenlik, sağlık ve çevre yasa, yönetmelik ve politikalara uyumu sağlamanın tüm yönleriyle kontrol etmek isteyen bireyler için ideal bir fırsattır. Bu çevre yönetim planlarının, prosedürler, ve operasyonların her alanında insanların korunmasını ve ortamı sağlar.

Çevre Yönetimi lisans nedir? Bu derece bilgi ve etkili çevresel yöneticileri olmak için gerekli becerileri üzerinde yoğunlaşmaktadır. Öğrenciler ayrıca belirlenmesi ve mevcut ve gelecekteki hava, su, toprak ve enerji kaynağı ihtiyacını değerlendirmek temel yapı taşlarını öğreneceksiniz. Bu teknikleri öğrenmek çevresel açıdan sürdürülebilir çözümleri ve uygulamalar ile ilgili uygun öneriler ve savunuculuk yapma sağlar. Ayrıca, bu alanda bir lisans bireylerin küresel çevre yönetimi başarı için gerekli entelektüel becerilerini geliştirmek için olanak sağlar.

Birçok nedenleri Çevre Yönetim dersinde bir lisans almak için seçtiğiniz için var. Program kirliliği kontrolü, politikalar ve düzenlemeler de dahil olmak üzere çevre yönetimi, disiplinlerarası bir yaklaşım sağlar. Kurs istatistikleri, araştırma, taşı, biyoloji ve kimya içerir.

Maliyet okul bağlı olarak değişir, ve program uzunluğu üç ve dört yıl arasında değişmektedir. Bu yeterince sizin hedeflerinize uygun olduğundan emin Seçtiğiniz programı araştırmak önemlidir.

Çevre yönetimi bir derece alan öğrenciler müreffeh ve devredilemez becerileri bir dizi ile saygı olabilir. Mezunlar çevre yönetim fonksiyonları güçlü bir arka plan geliştirmek. Öğrenciler iş sağlığı, risk değerlendirmesi, kirlilik iyileştirme, kamu güvenliği, tehlike kontrol, risk yönetimi ve çevre sağlığı politikalarının ve düzenlemelerinin alanlarında kariyer fırsatları bulmak.derecesi de korunması ve yaban hayatı yönetimi, deniz ve kıyı gelişimi, endüstriyel ekoloji ve sürdürülebilir iş fırsatları pozisyonlar için bireylerin hazırlar.

Birçok uluslararası seçenekler üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Internet tabanlı derslerin bir tesise sınırlı erişim ile dünyanın uzak bölgelerde yaşayanlar için ideal bir seçimdir. Çevrimiçi seçenekleri de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Çevrebilim
 • Çevre Yönetimi
Çalışma alanları
 • Çevrebilim (49)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı