Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 11 Lisans Dereceleri içinde Çevre Sağlığı 2023/2024

11 Lisans programlar içinde Çevre Sağlığı 2023/2024

genel bakış

Bu disiplinlerin çeşitli kapsar çünkü birçok kişi Çevre Sağlığı programında bir lisans seçin. Bu derece, insan sağlığı ve çevrenin korunması için varız kariyer teknik ve mesleki talepleri için hazırlar.

Çevre Sağlığı bir lisans nedir? derecesi Biyoterörizm, çevre düzenlemeleri, risk değerlendirmesi, toksikoloji ve araştırma alanında kariyer planlayan öğrenciler içindir. Vurgu bina ve sağlam bir bilimsel temel güçlendirilmesi üzerine yerleştirilir. Program katılımcıları aktif bir topluluk içinde genel çevre kalitesi ve çevresel faktörlerle ilişkili hastalıkların önlenmesi ile katılıyor. Öğrenciler ayrıca, analiz değerlendirme, kontrol ve sağlık tehlikeleri ve ilgili zararlı risklerin ortadan kaldırılması için etkili yöntemlerini öğrenmek.

Bu programlar ve çalışmalar onların kariyerlerini ilerleme veya eğitim yüksek bir düzeyde öğrenmek ya isteyenler için yararlıdır.kurslar değişebilir fakat merkezi öncelikle temel bilimler, davranış ve sosyal bilimler, edebiyat, beşeri, ve matematik. Kurs kimyası, biyoloji, jeoloji ve fizik içerir.

Kurumlar tamamlamak için 3-4 yıl sürer bu program için maliyetleri değişen var. Kurs ücretleri ve kayıt ücretleri hakkında belirli kolej başvurmalısınız ve program hedeflerini karşıladığından emin olmak için kendi derecesini elde ilgilenen herkes.

Bireysel bir çevre sağlığı derecesini elde sonra, onlar kariyer bir dizi çalışmayı bulabilirsiniz. İş fırsatları devlet kurumları için çalışma, çevre danışmanlık firmaları, özel sektör ve kar amacı gütmeyen işletmeler de dahil olmak üzere, bol miktarda vardır. Mezunlar gibi çevre sağlığı uzmanları, iş güvenliği uzmanları ve endüstriyel hijyenistler gibi meslekler için hazırlanmıştır.Bu kapasitelerde, bireyler, yerel, eyalet ve federal kurallar, yasalar ve yönetmeliklere ilişkin danışma, eğitim ve uygulama sorumludur.

İlgilenen kişiler, çevre sağlığı onların derecesini elde yönünde gerekli adımları atmalıdır. Bizim geniş veritabanı öğrencileri hem coğrafi ve eğitimsel, kendi seçimlerini keşfetmeye başlamak için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Çevrebilim
 • Çevre Sağlığı
Çalışma alanları
 • Çevrebilim (11)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı