Keystone logo

104 Lisans programlar içinde Çevre Mühendisliği 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mühendislik Çalışmaları
 • Çevre Mühendisliği
Çalışma alanları
 • Mühendislik Çalışmaları (104)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Çevre Mühendisliği

   Bir lisans eğitim programı, öğrencilere genel ve özel akademik bilgilere açıklık getirmek için tasarlanmış bir kolej düzeyi dersidir. Genellikle üç ila beş yıl süren lisans derecesi, genellikle lisansüstü kurs için ön şarttır.

   Öğrenciler, Çevre Mühendisliği Lisans derecesinin ne olduğunu merak edebilirler. Modern bilim insanları, insan faaliyetlerinin gezegende bir ücret aldığını ve çevre mühendisleri bu etkiyi azaltmak için çalıştığını farkeder. Bakalorya derecesini alan araştırmacılar, çeşitli mühendislik konularında kurs alırlar. Projeleri planlamak, bütçeler oluşturmak, araştırma yapmak, yapılar kurmak ve diğer önemli görevleri tamamlamakla yükümlüdürler. Çoğu okulda, öğrenciler akademik tecrübeye sahip sektör uzmanlarından, hükümet yetkililerinden ve kar amacı gütmeyen liderlerden öğrenirler. Ayrıca, öğrenciler, genellikle, öğrenimlerinin sonunda kendilerine ait bilgileri profesörlere ve gelecekteki işverenlere sergileme fırsatı tanıyan nihai bir projeyi tamamlarlar.

   Çevre Mühendisliği lisans derecesine sahip olanlar genellikle birçok önemli beceriye sahiptirler. Öncelikle, eleştirel düşünmeyi öğrenirler; sıklıkla problemleri çabucak çözebilirler. İkincisi, öğrenciler, genellikle projeleri tamamlamak için gruplarla birlikte çalışan işbirliği becerileri geliştirirler. Sonunda, mezunlar sıklıkla bütçelerin nasıl oluşturulacağını bilir, hem profesyonel hem de kişisel uzmanlığı artırır.

   Bir öğrencinin kaydolduğu yere ve programın süresine bağlı olarak, Çevre Mühendisliğinde bir Lisans kazanma fiyatı değişir. Öğrenciler genelde öğrenim ücretlerini ve ilgili ücretleri daha iyi anlamak için muhtemel okulları araştırırlar.

   Mezuniyet sonrası, bazıları Çevre Mühendisliği Bölümü'nden mezun olanlar, okula devam etmeyi ve bir yüksek lisans veya doktora derecesi peşinde olmayı seçer. Diğerleri mesleki kariyerlerine şirket dünyasında başlamaya, çevre projelerini geliştirmek ve uygulamak için yerel, ulusal ve uluslararası şirketlerle çalışmaya karar verirler. Elbette, bazı öğrenciler kar amacı gütmeyen gruplarla işbirliği yapmayı ve dünyanın dezavantajlı bölgelerindekiler için daha iyi yaşam sağlamaya çalışmayı seçmektedir. Çevre mühendisliği mezunları, heyecan verici mesleklerine nereden başladıklarına bakılmaksızın, hizmetleriyle rekabetçi maaşlar kazanırlar.

   Program katılımcıları, hedeflerine bağlı olarak, geleneksel bir üniversite ortamında veya çevrimiçi olarak Çevre Mühendisliği alanında lisans eğitimi alabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.