Keystone logo

11 Lisans programlar içinde Çevre Ekonomisi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Ekonomi
 • Çevre Ekonomisi
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (11)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Çevre Ekonomisi

  Lisans derecesi programları liberal sanat ve genel eğitim sınıflarına adanmış çalışmanın iki yıl, tam zamanlı kurs üç dört yıl gerektirir. derecesi ileri derecede için gerekli eğitim asgari düzeyidir.

  Çevre Ekonomisi dalında lisans nedir? çevre ekonomisi odağı Dünya'nın sistemleri arasındaki ilişki, ekonomi ve sınırlı kaynak tabanının ile uğraşıyor. Çalışmalar bilim ve ilgili disiplinlerde yoluyla dünya hakkında bildiklerimizin büyük bağlamında ekonomi üzerinde yoğunlaşmaktadır. Kurs istatistik, matematik ve ekonomi üzerine merkezleme, öncelikle nicel olduğunu. hayat ve fizik bilimleri dersleri alarak daha uzmanlaşmış alana patlak öğrencilere olanak sağlar.

  çevre ekonomisi alanında lisans derecesini elde öğrenciler de kendi kişisel ve profesyonel yaşamlarında pek çok fayda kazanır.Bu kariyer çeşitli için yararlı olabilir muhakeme ve karar verme becerileri, eleştirel düşünme becerilerini ve kaynak yönetimi, hepsini içerir.

  lisans derecesini elde maliyeti çalışmanın ülke, okul ve program süresine bağlı olarak değişir. , Seçtiğiniz programı ile ilişkili öğrenim ve kayıt ücretlerinin daha iyi anlamak derecesi sunan tesisin kayıt ofisine başvurun.

  çevre ekonomi derecesini elde Mezunlar kamu kurumları, kar amacı gütmeyen ve kamu ve özel sektör dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde genelinde çevre ekonomisinin hızlı büyüyen alanında kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Bazı meslekler pazarlama koordinatörü, ekonomik analist, arazi kullanımı planlayıcısı ve proje yöneticisi olarak çalışan danışmanlık pozisyonları içerir. Diğerleri hukuk, iktisat, kamu politikası veya kaynakları yönetiminin gibi alanlarda yüksek lisans okulu programına çalışmalarını ilerletmek için karar verebilir.

  Çevrimiçi ve uluslararası programlar bir tesise sınırlı erişimi olan bireyler ya da eğitim sürecinde daha fazla esneklik gerektiren olanlar için kullanılabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.