Keystone logo
WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

Tanıtım

WSEI Hakkında

İktisat ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi veya WSEI 2000 yılında kuruldu ve bu gün kolej devlet dışı yüksek öğretim kurumlarının kaydına girdi. WSEI'nin başlatıcısı ve kurucusu, uzun yıllara dayanan iş tecrübesi, WSEI'de sunulan akademisyen programlarının güçlü endüstri yönelimi ve kariyer odağına ilham veren Cracow köklü bir danışmanlık ve eğitim şirketi olan Consulting and Training Institute Ltd idi.

Güçlü iş bağlantısı

WSEI, aktif bir Sanayi Danışmanları Kurulu ve başarılı şirketler, iş liderleri, endüstri ve meslek kuruluşları ile çoklu ortaklıklar ile her zaman endüstri ve iş dünyasıyla güçlü bir şekilde bağlantılıdır . Yerel ve uluslararası şirketlere yüksek kaliteli profesyonel tedarik etme konusundaki bu uzun süreli bağlılık, WSEI'nin işletmeler arasında mükemmel bir pratik odaklı yüksek öğrenim kurumu olarak tanınmasına yol açmıştır. Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

Görevimiz

Sürekli gelişime odaklanan derinlemesine uygulamaya yönelik bir eğitim veriyoruz. Tutkulu bireyler için tutkulu bireyler tarafından oluşturulan bir yüksek öğrenim kurumuyuz. Bizim için, yüksek öğrenim profesyonel mükemmellik ve hayatta tatmin arayışıdır.

Öğrencilerimizi uygun beceriler ve doğru zihniyetle donatma taahhüdümüzde yeryüzündeyiz ve yine de eğitim sürecinin eğlence, bağımsızlık, heyecan ve yaratıcılıkla dolması gerektiğine inanıyoruz.

Standartlarımız

 • fiş
 • Bağımsızlık ve Yaratma ve İnovasyon Cesareti: Kendi girişimci yolculuğunuza hazır olduğunuzdan ve yaratıcı benliğinizi küresel topluluğa damgalayabildiğinizden emin oluruz.
 • Esnek ve Sektörel İhtiyaç Odaklı Programlar: Değerli ve aranan becerilerle üniversiteden ayrılmanızı sağlıyoruz. Akademik programlarımızı endüstrinin yanı sıra toplumsal ihtiyaçları da karşılamak için kalibre etmemeyi ve ayarlamayı asla bırakmayız.
 • Açıklık, Dostluk, Coşku, Takım Çalışması ve Yaratıcılık ortamı: İşinizin ve yerel toplulukların bir parçası olmaya ve enerjilerinizi, fikirlerinizi ve becerilerinizi profesyonel ve sosyal olarak etkileşimde bulunduğunuz kişilerle cömertçe paylaşmaya hazır olduğunuzdan emin oluruz. seviyeleri.
 • Küresel Hazırlık: Çeşitliliği benimsemeye ve kendinizi küresel topluluğun vatandaşı, küresel işyerinde bir varlık ve küresel pazar alanında bir girişimci olarak görmeye hazır olduğunuzdan emin oluruz. Buro Millennial / Pexels
130822_pexels-photo-1438072.jpeg

Öğrenci stratejik sonuçları

Yüksek öğretim, WSEI'de gördüğümüz gibi, bireysel, profesyonel ve kişisel hedeflere ulaşmak için bir araçtır. İster bu hedeflerden isterse destekleyebilir ve yardımcı olabiliriz:

 • Kendi ülkenizde veya dünyanın herhangi bir yerinde bir kariyer oluşturmak;
 • Başarılı bir birey olmak ve akranları arasında saygın olmak;
 • Bir başarı ve canlılık duygusu hissetmek;
 • Hayatta bağımsızlık kazanmayı öğrenmek.

Konumlar

 • Kraków

  ul. Św. Filipa 17, 31-150 Krakow, Poland, 30, Kraków

sorular