Keystone logo
Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Tanıtım

Hakkımızda

Wrexham Glyndŵr Üniversitesi 2008 yılında başladı, bu yüzden hala İngiltere'deki en genç üniversitelerden biriyiz. Her öğrencinin öğrenmesine ve geleceğine özel ilgi gösterildiği, canlı ve arkadaş canlısı bir yerdir.

Bizim ilham

İsmimiz, Galli alim ve kahraman Owain Glyndŵr'dan geliyor ve onunla aynı felsefelerin bazılarını savunmayı hedefliyoruz.

Öğrenmeyi seven, ülkesini seven, uluslararası bir bakış açısı benimseyen ve hayata ilham veren ve girişimci bir yaklaşım sergileyen bir insanın ardından üniversitemizi adlandırmaktan gurur duyuyoruz.

Ruhu, yaptığımız her şeyde cesur, girişimci ve herkese açık olduğumuz Wrexham Glyndŵr Üniversitesi'nin kalbinde yatıyor.

Wrexham Bilim ve Sanat Okulu olarak bilinen 1887'den beri ana Wrexham kampüsümüzde eğitim veriyoruz. İlk olarak 1924'te derece teklif etmeye başladık ama o zamandan beri çok yol kat ettik.

Bizim bağlantıları

Bugün, endüstri liderliğindeki kurslar teklifimizin merkezinde yer almaktadır. Airbus, Kellogg's, JCB ve BBC gibi önde gelen yerel ve bölgesel işverenlerle olan bağlantılarımızla gurur duyuyoruz. Bilgi ve uzmanlıkları kurslarımıza geri gönderilir ve böylece öğrencilerimize gelecekteki kariyerleri için yalnızca en uygun becerilerin sağlanmasını sağlar.

Bizim topluluğumuz

Geleneksel olmayan kökenden gelenlere yüksek öğretime girme fırsatını sunduğumuz fırsatlardan gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin yarısından fazlası yarı zamanlı çalışıyor ve yerel toplumdaki kapsamlı Widening Access programımız sayesinde, düşük sosyo-ekonomik geçmişe sahip öğrencileri üniversite yoluyla desteklemek için İngiltere'nin önde gelen üniversitelerinden biriyiz. Üniversite aynı zamanda, Kuzey Galler'deki Stonewall Diversity Champion olan ilk HE kurumu.

Misyonumuz

Misyonumuz, öğrencilerimize ilham vermek ve onları eğitmek, sosyal ve ekonomik başarıyı sağlamak için ortaklaşa çalışmaktır.

Vizyonumuz

Vizyon, Vizyon ve Strateji 2025 belgesinin ana organına taşınan ve bir dizi eylemle desteklenen yedi taahhüdü kapsar.

Faaliyetimiz ...

değerlerimiz tarafından desteklenmektedir:

 • Öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve topluma sağladığımız öğrenmede erişilebilir, yüksek öğrenimin değerini arttırmada proaktif olan. Bu, hizmetlerimizi nasıl sunduğumuz konusunda kapsayıcı ve adil olmaya adanmış bir şekilde dayanmaktadır.
 • Öğrenenlerimizi ve personelimizi ve aynı zamanda bölgeyi destekleyerek herkesin güven kazanmasına ve potansiyellerine ulaşmasına yardımcı olun. Bu, değer katmak ve anlayışı paylaşmak için bir ortaklık odağını ifade eder - bunun öğrenciler, personel, endüstri veya diğer paydaşlarla olsun olmasın, birlikte daha iyi ve daha etkili çalışırız
 • Akademik hizmet sunumu ve yönetiminde ve profesyonel hizmetlerde ve işbirlikçi ve düzenleyici ortaklarla olan ilişkilerimizde yenilikçi. Bu, kültürümüzün, yapımızın, politikalarımızın ve insanlarımızın mükemmelliği sürdürmelerini, ihtiyaçlara cevap vermelerini ve ulaşmak için belirlediklerimizi sunmalarını sağlar.
 • Öğrencilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza sunmaya çalıştığımız ve öğrenme ve bilgi için herhangi bir sınırlama olmadığını kabul ederek iddialıyız. Bu, yenilikçi, girişimci ve esnek bir yaklaşım anlamına gelir; yeni fikirleri keşfetmeye istekli.

Uygulanan bir odağı var

Bölgesel, ulusal ve uluslararası ekonominin ihtiyaçlarını desteklemek ve karşılamak üzere kariyere hazır profesyoneller sağlamak için bir işveren ve sektör liderliğindeki kurs portföyünün teslimi yoluyla mükemmelliği arttırmak.

Öğrencileri yaptığımız işin kalbine yerleştirir

Canlı, arkadaş canlısı ve destekleyici bir topluluk sağlamak, kişisel eğitmenler aracılığıyla her insana ilham vermek, bireysel yeteneklerini akademik mükemmellik yoluyla elde etmek için bireysel ihtiyaçları desteklemek ve karşılamak için.

Biz nasıl çalışırız

 • Yaptığımız her işte öğrencileri dahil eder ve dinleriz
 • Karşılıklı yarar sağlayan ortaklıklar kuruyoruz
 • Söz verdiğimiz şeyi veriyoruz
 • İşlemleri basit ve etkili tutarız
 • Tahmin ediyoruz ve harekete geçiyoruz
 • Açık ve düzenli iletişim kurarız

Konumlar

 • Wrexham

  Wrexham Glyndwr University, Mold Road, LL11 2AW, Wrexham

sorular