Keystone logo
Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Wisconsin Lutheran College

Tanıtım

Wisconsin Lutheran College Wisconsin Evangelist Lutheran Sinod bağlı dört yıllık liberal sanat üniversite olduğunu. Bu Milwaukee yer almaktadır. Kolej, liberal sanat ve meslek binbaşı ve çeşitli önceden profesyonel programlar ile Sanat derecelik iki yarıyıl akademik yıl ve Hemşirelikte ödül Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Science ve master sahiptir.

Wisconsin Lutheran College kısmında, küçük sınıflar ve akademik çeşitli seçenekler olacak değil sadece, aynı zamanda gibi erken yerel okullarda, profesörler çığır açan kalp hastalığı araştırma yaparken ile yan yana çalışmak öğretmek için fırsat olacak birinci sınıf, klinik bir hemşirelik için Zambiya seyahat İngiltere'de bir İngiliz edebiyat ders almak, ya da Grenada deniz biyolojisi araştırma.

Çok yönlü bir liberal sanat eğitimi alma ve iş piyasaları sürekli değişen size uyarlanabilir ve pazarlanabilir hale sağlam staj fırsatlarından yararlanmak ve başarılı bir kariyer veya lisansüstü okul çalışmaları için donatmak. Bunlar WLC sizin için mükemmel bir üniversite olabilir neden sadece bir kaç nedeni vardır.

Akademik Bilgiler

Binbaşı düzenli değişen dünyaya ayak uydurmak için güncellenir. Öğretim üyeleri sınıfa gerçek dünya deneyimi yaşatan kendi alanında uzman vardır. Sınıf mevcutları ulusal sırada fakülte tarafından bire-bir rehberlik için izin küçük. Öğrenciler ayrıca sağlam enstitü için hazırlanmıştır. Mezunlarımız lisansüstü dersleri WLC alınan derslerin uzantıları genellikle söylüyorlar. Bazı öğrenciler bile akademik dergilerde işlerini yayımlamak veya profesyonel konferanslarda kendi bulgularını - öğretim üyeleri ve öğrencilerin işbirliği içinde çalışmak için alışılmamış bir durum değil.

2015-2016 Lisans Hızlı Gerçekler

Toplam kayıt: 1188 Lisans öğrenci-öğretim üyesi oranı: 12: 1 Ortalama lisans sınıf büyüklüğü: 16 Lisans öğrencisi demografik: 31 eyalet ve sekiz yabancı ülkelerde Yerleşik lisans öğrencilerinin yüzdesi:% 68 Lisans öğrencisi nüfus:% 93 18-22 yaşında olan Freshman profili: 3.43 ortalama lise not ortalaması ve 24 ortalama ACT Mali yardım: tam zamanlı geleneksel lisans öğrencilerinin% 99'u mali yardım verilir. Co-ders dışı faaliyetler: NCAA Division III ve Kuzey Atletizm Collegiate Konferansı üyesi; 18 üniversite sporları; intramural ve kulüp sporları; konser grubu ve altı topluluklar; Üç koro; 40+ kulüp ve organizasyonlar.

Yurt dışında okumak

Kolej kariyeri boyunca sahip olabilir en ödüllendirici deneyimlerden biri yurtdışında okuyor. Yeni bir kültürle kendinizi başka bir ülkede yaşayan tüm dünyadan farklı geçmişlere sahip insanlarla tanışmak ve daldırılması pozitif, beklenmedik şekillerde değişecektir. WLC yurtdışında öğrenim öğrencileri bir ajans ya da bir fakülte önderliğindeki akademik deneyim yoluyla bunu. Uluslararası kuruluşların yurt dışında öğrenim kurumları aracılığıyla alınan tüm dersler geri WLC transfer için önceden onaylanmış olacaktır.

Konumlar

  • Milwaukee

    8800 West Bluemound Road , WI 53226, Milwaukee

sorular