Keystone logo
Westford University College BA (Hons) in Media, Culture and Communications
Westford University College

BA (Hons) in Media, Culture and Communications

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim, Kampüste

Tanıtım

Medya, İletişim ve Kültür modülü çalışmaları genellikle dersler, seminerler, gösterimler, çeşitli uygulamalı etkinlikler ve değerlendirmeler ve bire bir denetimin bir kombinasyonu yoluyla sunulmak üzere tasarlanmıştır; bunların tümü öğrencilere geniş bir medya anlayışı sağlamayı amaçlamaktadır. günümüzün medya dünyası. Bu ders medya, iletişim ve kültürdeki güncel gelişmeler ve tartışmalarla ilgilenmektedir. Bu ders en son trendlere, teknolojilere ve tartışmalara ayak uydurmanın zorluğuyla yüzleşmeyi gerektirecektir. Dersin amacı, öğrencileri medyayla ilgili endüstrilerde çalışmaya hazırlamak ve onları medyanın dünyayı yansıtma, temsil etme ve etkileme yollarını eleştirel bir şekilde analiz etme konusunda eğitmektir. Biraz daha geniş olan iletişim çalışmaları alanı, her türlü ortam ve bağlamda insan iletişimini araştırmak için tipik olarak "medya" alanı kapsamında değerlendirilen alanların ötesine uzanır. Medya çalışmaları dersleri, içerikleri ve konuya yaklaşımları açısından önemli ölçüde farklılık gösterebilir, ancak çoğu, medya temsillerini ahlaki, politik ve tarihsel dahil olmak üzere farklı perspektiflerden analiz etme fırsatlarının yanı sıra, çeşitli medya kariyerleri için pratik hazırlıkların bir kombinasyonunu sunar.

About Liverpool John Moores University (LJMU)

The Liverpool Mechanics Institute was founded by people of power and influence who recognized the transformative effects of education and the impact that learning, and aspiration could have on individuals, communities and society. It was the first such institution to be founded in England.

This small, pioneering movement was followed by the establishment of the Liverpool Institute and School of Art and the Liverpool Nautical College, and in 1900 Irene Mabel Marsh opened the IM Marsh campus. These organizations together laid the foundations for Liverpool John Moores University, an institution that has grown and flourished and continues to provide opportunities for all.

Today, with a vibrant community of over 23,000 students from over 100 countries world-wide, 2,400 staff and 250-degree courses, Liverpool John Moores University is one of the largest, most dynamic and forward-thinking universities in the UK.

Okul Hakkında

sorular