Keystone logo
West Texas A&M University

West Texas A&M University

West Texas A&M University

Tanıtım

West Texas A&M University (WTAMU) aile topluluğunda, kampüsümüzde öğretme eylemine ve eğitimin öğrencilerimizin yaşam özlemleri üzerindeki etkisine her şeyden önce değer veren bir grup insan bulacaksınız. Bu güvence fakültenin ötesine geçer ve kampüs yaşamının her alanına nüfuz eder. Öğretim üyelerimiz ve personelimiz öğrencileri önemsiyor ve eğitimleri ve katılımları yoluyla fırsatlarının farkına varıyor.

Hepimiz eğitim sürecini güçlendirmek ve her aktivitenin mükemmel öğretimi desteklediğinden emin olmak için gayretle çalışıyoruz. Bu adanmışlıkla birleştiğinde, öğrenme sürecini bilgilendiren içgörüleri keşfetme, inceleme, oluşturma ve paylaşma kararlılığıdır. Bu nedenle, WTAMU'nun ve öğretim üyelerimizin, öğrencilerimizin ve personelimizin akademik ve yaratıcı başarılarını öğrenme sürecinde paha biçilmez olarak tutuyoruz.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Canyon

    4th Avenue,2501, 79016, Canyon

    sorular