Keystone logo
Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Vietnam National University, Hanoi - International School

Tanıtım

Ülkenin Lider Üniversitesi

Vietnam Ulusal Üniversitesi, Hanoi (VNU), ülkede kurulan ilk modern üniversitedir ve Vietnam'daki iki ulusal üniversiteden biridir. İlk olarak 1906 yılında Çinhindi Üniversitesi olarak kurulan VNU, Vietnam'daki en büyük kapsamlı yüksek öğrenim ve araştırma merkezi olmak için çeşitli gelişim aşamalarından geçmiştir. Her yıl VNU, doğa bilimleri, teknoloji, ekonomi, sosyal bilimler ve beşeri bilimler, eğitim ve yabancı çalışmalar, vb. alanlarında 110'dan fazla lisans programı, 121 yüksek lisans programı ve 112 doktora programından mezun olan 5.000'den fazla lisans, 2.400 yüksek lisans ve 200 doktor üretmektedir. .

Vietnam Ulusal Üniversitesi Hanoi, Başbakan tarafından ilan edilen özel bir yönetmeliğe göre, örgütlenme konusundaki yüksek özerkliği ile Vietnam'ın yüksek öğretim sisteminde özel bir konuma sahiptir.

124329_Rankings.jpg

Öğrenciler ve Alimler için VNU altında Uluslararası Bir Hub

Temmuz 2002'de kurulan Uluslararası Okul - Vietnam Ulusal Üniversitesi, Hanoi (VNU-IS), ortak uluslararası eğitim programları sunan ilk yüksek öğretim kurumlarından biridir.

Kuruluşundan bu yana, VNU-IS hem eğitim kapsamında hem de kalitede kayda değer bir gelişme kaydetmiştir. Okul şu anda 8 tam zamanlı lisans programı (VNU tarafından verilen derecelerle 5 program ve yabancı üniversiteler tarafından verilen 3 program dahil) ve İngilizce olarak yürütülen 5 ortak uluslararası lisansüstü program düzenlemektedir.

VNU-IS'deki akademik programlar, öğrencilerin tam potansiyellerine ulaşmaları ve böylece gerçek dünyada başarılı olmaları için tasarlanmıştır. Dünya çapında 40'tan fazla üniversite ile ortaklığa sahip olan VNU-IS, Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya'dan uluslararası misafir profesörlere ve denizaşırı öğrencilere ev sahipliği yapmanın yanı sıra uluslararası bir ortam oluşturma konusunda geniş deneyime sahiptir. Profesörler ve öğrenciler topluluğumuz zengin bir kültür karışımından oluşur. Bu çeşitlilik, çevremize canlılık ve derinlik, taze anlayış ve geniş perspektif katar. VNUIS'deki orta büyüklükteki sınıflar, aynı zamanda, öğrenciler için samimi bir atmosfer ve çok kişisel bir destek seviyesi sağlar.

162387_DSC_04831.jpg

162384_vnuis-001.jpg

148184_DPT0186611.jpg

162381_SVtotnghiep.jpg

162385_69614181_3158301240865584_8925509706915512320_o.jpg

162386_DPT04747-22.jpg

Neden VNU'yu Seçmelisiniz - IS

Kaliteli Eğitim

VNU - IS'de, öğrencilere en kapsamlı eğitimin yanı sıra yeteneklerini ve becerilerini genişletmek için uygulamalı deneyim sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, VNU-IS, öğrencilere akademik araştırma alanında kendilerini keşfetme ve kanıtlama fırsatını sunmayı taahhüt eder ve onlara en iyi ve ilgi çekici çalışmaları bilimsel olarak yürütmek için en iyi yaklaşım ve geliştirme metodolojisini tanıtan uzman denetçiler tarafından desteklenir.

Uluslararası Öğrenciler İçin Mükemmel Destek Hizmetleri

VNU-IS her zaman uluslararası öğrencilerin mümkün olan en iyi öğrenme deneyimlerine sahip olmalarını sağlamaya çalışır. Uluslararası öğrencilere sunulan mevcut hizmetler arasında vize başvurusu, konaklama düzenlemesi ve tamamen yeni bir ortama nasıl uyum sağlayacaklarına dair ayrıntılı rehberlik bulunmaktadır. Üstelik psikolojik danışmanlık hizmetleri, kariyer yönelimi, sosyal beceri geliştirme, uluslararası değişim programları ve aktivite çeşitliliği sizleri bekliyor!

Çok Çeşitli Müfredat Dışı Aktiviteler ve Çevre Dostu Çevre

VNU-IS'de, antik ve modern Vietnam'ın buluştuğu bu kadar hızlı hareket eden bin yıllık bir şehirde kendi kişisel çıkarlarınızın peşinden gidebilir, ömür boyu sürecek bir dostluk kurabilir ve üniversite hayatının heyecanını yaşayabilirsiniz. VNU-IS şu anda 10 farklı öğrenci kulübüne sahiptir, böylece size en uygun olana özgürce katılabilirsiniz, buradaki İngilizce konuşulan ortam ise kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olur.

Konumlar

 • Hanoi

  C & E Building, Hacinco Student village, no.79 Nguy Nhu Kon Tum street, , Hanoi

  • Hanoi

   G7 & G8 Building, 144 Xuan Thuy street, 100000, Hanoi

   • Hanoi

    Kieu Mai street, Phuc Dien Ward, , Hanoi

    sorular