Keystone logo
Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Tanıtım

Fransız Uluslararası Otel Eğitim Okulu

Vatel, Paraguay’a 2011 yılında çift diploma veren ve öğrencilerine Fransız eyaleti Bachelor tarafından tanınan bir diploma veren tek ulusal okul olarak geldi. Vatel okullarının dünya çapındaki başarısı, ülkemizdeki ve dünyanın en iyi otelleri arasında% 50'sinin sınıfta öğrenildiği ve% 50'sinin staj ve stajlarda kaldığı ikili eğitim kavramını sürdürmemizden kaynaklanmaktadır. Her zaman "tüm teorik bilgilerin hemen uygulama yoluyla doğrulanması gerektiği" felsefesine sadık kalın.

Asuncion'da, Wyndham otellerindeki göz kamaştırıcı varsayım ve ihtişamla çalışacağız.

Öğretim üyelerimiz, yalnızca teorik bilgileri iletmekle kalmayıp aynı zamanda uzun yıllara dayanan mesleki deneyimlerden edindikleri pratik bilgileri de bu alanda referans gösterdikleri hale getirmektedir.

Vatel'de sadece akademik ve mesleki eğitimlerde değil aynı zamanda öğrencilerimizin bilişsel gelişiminde de çalışıyoruz, onlara geleneksel etik değerlerin önemini, disiplini, olumlu ve proaktif tutumu, nasıl olunacağını bilmek ve kişisel sunumun önemini aşılamak için çalışıyoruz.

StockSnap / ×

122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

Uluslararasılaşma Vatel'in oluşumunda temel bir nokta.

Akademik Bir Programdaki En İyi Yenilik olan Marco Polo programı, Vatel Paraguay öğrencilerinin ikinci yıllarını dünyadaki başka bir Vatel enstitüsünde çalışmalarına izin veriyor.

Ayrıca büyümekte olan bir ağın parçası olan Vatel'in şu an 9.000 öğrencisi ve VatelAlumni portalı sayesinde 35.000 mezunu var.

Çok rekabetçi ve güncel bir akademik plana sahip olan Vatel Paraguay, hızlı bir profesyonel yerleştirme garantisi veren çift Paraguaylı / Fransızca diploma sunmaktadır:

  • Otel Yönetimi Yüksek Lisans - MEC Paraguay
  • Lisans Uluslararası Otel İşletmeciliği - Fransa

Akademik Ücretler

Akademik Ücretler hakkında daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

Konumlar

  • Ciudad del Este

    Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña, 7000, Ciudad del Este

    sorular