Keystone logo
Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Tanıtım

Fransız Uluslararası Otel Eğitimi Okulu

Vatel, Paraguay'a 2011 yılında, ülke çapında iki derece sağlayan ve öğrencilerine Fransız Devleti Bachelor tarafından tanınan bir derece veren tek okul olarak ulaşmıştır. Vatel okullarının dünyadaki başarısı, ülkemizdeki ve dünyanın en iyi otelleri arasında% 50, sınıflarda% 50, geri kalan% 50 ise staj ve stajlarda öğrenilen çifte eğitim kavramını sürdürmemiz sayesindedir. Her zaman "tüm teorik bilgilerin hemen uygulama yoluyla doğrulanması gerektiği" felsefesine sadık kalın.

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

Asunción'da, Amerikan otel zinciri Wyndham otellerindeki göz kamaştırıcı varsayımı ve ihtişamıyla çalışalım.

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

Öğretim kadromuz, yalnızca teorik bilgi vermekle kalmayıp aynı zamanda yıllarca süren mesleki deneyimlerden edindikleri pratik bilgileri de alanda referans haline gelen tanınmış profesyonellerden oluşmaktadır.

Vatel'de sadece akademik ve mesleki eğitimde değil, aynı zamanda öğrencilerimizin bilişsel gelişiminde de geleneksel saygı değer, disiplin, olumlu ve proaktif tutum, olma ve olma ve bilme ve sunma davranışının önemini vurgulayarak çalışıyoruz. personel.

Uluslararasılaştırma, Vatel Oluşumunda Temel Bir Noktadır.

Akademik Bir Programdaki En İyi Yenilik olan Marco Polo programı, Vatel Paraguay öğrencilerinin ikinci yıllarını dünyadaki başka bir Vatel enstitüsünde çalışmalarına izin veriyor.

Ayrıca, büyümeyi durduramayan bir ağın parçası, Vatel ağının şu anda 9.000 öğrencisi ve VatelAlumni portalı sayesinde 35.000 mezunu var.

Çok rekabetçi ve güncel bir akademik plana sahip olan Vatel Paraguay, profesyonelce hızlı bir şekilde yerleştirmeyi garanti eden çift Paraguaylı / Fransızca derecesi sunmaktadır:

  • Uluslararası Otel İşletmeciliği Yüksek Lisans - MEC Paraguay
  • Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans - Fransa

Konumlar

  • Asuncion

    Cruz del Defensor 1322 c/ Prof. Miguel Torres, , Asuncion

sorular