Keystone logo
Vatel International Business School Bahrain

Vatel International Business School Bahrain

Vatel International Business School Bahrain

Tanıtım

Bahreyn Krallığı, Körfez Bölgesi'nde, Suudi Arabistan'ın doğusunda yer alan bir adadır ve Bahreyn, KİK'in en hızlı büyüyen ekonomilerinden biridir. Vatel, Ekim 2018'de Bahreyn'de açılan dünya çapındaki en büyük uluslararası Otelcilik İşletme Okulları grubudur.

4 yıllık Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans derecemiz, Yönetim, Pazarlama ve İK konularına güçlü bir vurgu ile konaklama endüstrisine odaklanmış bir işletme derecesidir ve aşağıdaki zorunlu modüller: Şirket Ekonomisi, Hukuk Kültürü, Turizm Ekonomisi, Topluluk Önünde Konuşma, Vergilendirme, Jeopolitik , Çok Kültürlü Yönetim, Denetim, Pazarlama Stratejisi, Mali Analiz, Kurumsal Strateji, Ekonomik Hukuk, vb. Vatel, çok yönlü bir öğrenme deneyimi sağlamak için seminerler, saha ziyaretleri, çalıştaylar, projeler ve misafir öğretim görevlilerinin bir kombinasyonunu sunar.

Vatel ile ilgili ana noktalar:

 • 40 yıl önce Paris'te kuruldu - şu anda 32 ülkede 55 kampüsü ve dünya çapında 9000 mevcut öğrencisi var
 • Bahreyn kampüsünde tüm öğretim İngilizcedir
 • % 50 teorik /% 50 pratik temelli benzersiz öğretim yöntemi
 • Öğrenciler, çalışmaları sırasında 3 uluslararası staj yaparlar, bu nedenle en az 2 yıllık ilgili iş deneyimi ile mezun olun
 • Vatel'deki öğrenciler, Vatel'in ödüllü Marco Polo öğrenci değişim programının bir parçası olarak yurtdışında (başka bir Vatel kampüsünde) bir yıl geçirme fırsatına sahiptir.
 • Bahreyn'deki Vatel'den mezun olan öğrencilere, Avrupa çapında tanınan bir Fransız Eyaleti Seviye 2 derecesi ve bir Bahreyn derecesi verilecektir.
 • Bahreyn'deki Milli Eğitim Bakanlığı Yüksek Öğretim Kurulu tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Vatel, Bahreyn Krallığı'nda Bahreyn Turizm ve Sergiler Kurumu'nun himayesinde faaliyet göstermektedir.

Bizim ortaklarımız

Fraser Suites, Crowne Plaza, Four Seasons, Swiss-belhotel, Downtown Rotana, The Diplomat Radisson Blu, The Art, Intercontinental, Movenpick, Novotel, Al Areen Palace, Sofitel, The Westin, Le Meridien, The Gulf Hotel, The Palace, The Alan adı.

İstihdam Edilebilir Olun

Bahreyn'de bir işletme derecesi okuyun ve Avrupa çapında tanınan bir derece alın.

Daha fazlası ol

Çalışın, iş deneyimi kazanın, dil öğrenin ve dünyayı görün.

Konumlar

 • Hamad Town

  Building 441, Road 318, Block 1003 BahrainMadinat Hamad, , Hamad Town

  • Riyadh

   Riyadh, Suudi Arabistan

   sorular