Keystone logo
UWE Bristol İşletme Yönetimi ve Pazarlamada BA (Hons)
UWE Bristol

İşletme Yönetimi ve Pazarlamada BA (Hons)

Bristol, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 15.250 / per year *

Kampüste

* yılda ev öğrencileri: 9250 £ | yıllık uluslararası öğrenciler: 15250 £

Tanıtım

Ağ oluşturmak, etkinliklere erişmek ve gelecekteki kariyer seçeneklerini keşfetmek için Chartered Institute of Marketing (CIM) ve Institute of Director ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Neden işletme yönetimi ve pazarlama eğitimi almalı?

Pazarlama, herhangi bir işletme için çok önemlidir ve hızlı küresel ekonomideki en heyecan verici sektörlerden biridir.

Her iki konuyu da incelemek size organizasyonlar ve yönetimleri hakkında bir fikir verir ve pazarlamanın ürünlerin, markaların ve hizmetlerin kalitesini ve kullanışlılığını göstermek için kullanıldığı çeşitli yolları gösterir.

Bu becerilerin birleşimi, her iki alanda da çeşitli kariyerlere yol açar.

Neden UWE Bristol?

İşletme Yönetimi ve Pazarlama BA (Hons), hem iş hem de pazarlama alanında sağlam bir temel sağlayarak, çeşitli iş disiplinlerini deneyimlemenize ve gelişirken kariyer yolunuzu seçmenize olanak tanır. Bu, Bristol'de işletme yönetimini pazarlama ile birleştiren tek derece programıdır.

Küresel pazarlama, ticari yenilik ve büyüme, marka yönetimi, etkinlik ve festival yönetimi veya dijital pazarlama iletişimi konularında uzmanlaşabilirsiniz.

Gerçek iş konularını analiz edin ve pazar süreci, tüketici davranışı, kazançlı işletmeler arası ortam, geleneksel ve dijital pazarlama yöntemleri ve küresel pazarlama hakkında bilgi edinin.

Pazarlama teorisini gerçek işletmelere uygulayın ve işverenlerin beklediği önemli becerileri geliştirin.

Canlı bir öğrenci topluluğunun, hevesli ve deneyimli eğitmenlerin ve 'çalışmaya hazır' mezunlar verme üne sahip girişimci bir üniversitenin parçası olun.

Bristol, güçlü bir işveren ağı ve çeşitli mezun fırsatları ile İngiltere'nin önde gelen pazarlama merkezlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Konuk konuşmacılar, ücretli yerleştirmeler ve stajlar, yarışmalar ve aktif bir Pazarlama Topluluğu, sektöre ve bu alandaki en son gelişmelere düzenli olarak erişmenizi sağlar.

Size ağ kurma, etkinliklere erişme ve değerli akreditasyonlar kazanma fırsatları sunan Chartered Institute of Marketing (CIM), Chartered Institute of Public Relations (CIPR) ve Institute of Director (IOD) ile yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Beni nereye götürebilir?

Bu derecenin geniş doğası, çeşitli kariyer anlamına gelir Pathways. Pazarlama veya yönetim rollerine giden birçok mezun ile kariyer beklentileri mükemmeldir.

Tipik roller arasında ürün yöneticisi, marka yöneticisi, satış yöneticisi veya pazar araştırmacısı ve yönetim, işe alım veya İK rolleri yer alır.

Öğrencilerimiz GlaxoSmithKline, Intel, The Guardian, John Lewis, Disney, Coca Cola ve Rugby Football Union gibi şirketlerde ve bir dizi KOBİ'de yerleştirmeler ve mezuniyet rolleri elde ettiler.

Program Sonucu

Müfredat

kabul

Burslar ve fon sağlama

Tesisler

Okul Hakkında

sorular