Keystone logo
University of Salford BSc (Hons) Pazarlama ile İşletme Yönetimi
University of Salford

BSc (Hons) Pazarlama ile İşletme Yönetimi

Manchester, Birleşik Krallık

3 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

GBP 15.720 / per year *

Kampüste

* tam zamanlı Uluslararası öğrenciler; Ev öğrencileri yıllık 9.250 £

Tanıtım

Pazarlama, iş dünyasında hem yaratıcı hem de analitik becerileri birleştiren en heyecan verici, hızlı tempolu ve çeşitli kariyerlerden biridir.

CIM onaylı bu derece, Pazarlamayı daha geniş bir iş bağlamına yerleştirir; kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmenin yanı sıra iletişim, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlaması gibi pazarlamanın temel yönlerini de kapsayacaksınız. Ayrıca CV'nizi geliştirecek ve iş başvurularında ve mülakatlarda size yardımcı olacak profesyonel kanıt portföyünüzü oluşturacaksınız. Bu kurs, Manchester şehir merkezine yakın Salford Üniversitesi kampüsümüzde verilmektedir.

Sektöre hazır olun

Sizi başarılı bir kariyere hazırlamak için programın son derece pratik, kariyer odaklı ve sektör bilgisine sahip olmasını sağlamak amacıyla sektör ortakları ve The Chartered Institute of Marketing (CIM) ile birlikte çalıştık. Ayrıca endüstri bağlantılarımızdan da faydalanacaksınız; kamu, özel ve kâr amacı gütmeyen sektörlerden düzenli konuk konuşmacılarımız var ve bunlar size farklı kuruluşların farklı ortamlarda kendilerini nasıl pazarladıkları hakkında fikir verebilir.

Pazarlama ile İşletme Yönetimi kursu The Chartered Institute of Marketing (CIM) tarafından akredite edilmiştir, böylece öğrendiklerinizin endüstri standartlarıyla uyumlu olduğunu bilirsiniz. Bu, mezun olduktan sonra CIM yeterliliği kazanmak için girmeniz gereken değerlendirme sayısını azaltabileceğiniz ve CIM Marketing Club'a, düzenli web seminerlerine ve haber bültenine erişim kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Yaratıcılık, dijital beceriler, arama ve sosyal medya yetkinlikleri bu dersin ayrılmaz parçalarıdır. Girişimcilik ve yenilikçilik de eğitimimizin merkezinde yer almaktadır. Hayaliniz kendi pazarlama odaklı işinizi kurmaksa bunlar çok önemlidir, ancak gelecekteki işverenler de girişimci bir zihniyete değer verir. Launch@ Salford, yeni iş kuranları destekleyen İşletme Okulu kuluçka merkezidir.

Lisans eğitiminiz sırasında Yurtdışı Eğitim programına katılma seçeneğiniz olacaktır. Bu program, ikinci yılınızı Avrupa, ABD veya dünyanın geri kalanındaki küresel ortak kurumlarımızdan birinde uluslararası bir değişim programında eğitim alarak geçirme şansı tanır.

Olacaksın:

  • Pazarlamanın temelini oluşturan ilkeleri öğrenecek ve bunları pratikte uygulamayı öğreneceksiniz.
  • İşverenlerin değer verdiği becerileri geliştirme fırsatları ile uygulamalı deneyim kazanın
  • Chartered Institute of Marketing (CIM) onaylı bir eğitim alın ve modül muafiyetlerinden yararlanın

İdeal Öğrenciler

Müfredat

Kariyer fırsatları

kabul

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular