Keystone logo
University of Michigan-Dearborn College of Business

University of Michigan-Dearborn College of Business

University of Michigan-Dearborn College of Business

Tanıtım

Dokuz olası konsantrasyon ve yedi yüksek lisans programı ile işletme alanında bir lisans sunarak, öğrencilere lider ve en iyi olma yolculuklarını sürdürmeleri için çeşitli fırsatlar sunuyoruz. Ülkedeki ilk çevrimiçi MBA programlarından birini geliştirdikten sonra, geleneksel öğrencilere ve çalışan yetişkinlere lisans veya yüksek lisans derecelerini kendi hızlarında tamamlama esnekliği sunmaya devam ediyoruz.

İşletme Fakültesi'nin vizyonu, hizmet ettiğimiz topluluklar üzerinde olumlu bir etki yaratmasıyla ve aktif öğrenme, ilgili öğretim ve etkili araştırma yoluyla küresel bir bakış açısı geliştirmesiyle bilinen bir düşünce lideri olarak Blok M'nin kalite geleneğini inşa etmektir. Misyon, aktif öğrenmeye ve titiz ve ilgili öğretim ve araştırmaya dengeli bir vurgu yaparak kapsayıcı bir ortamda öğrencilerimizin entelektüel bakış açılarını ve kariyer fırsatlarını genişleten zorlu ve ilgi çekici bir iş eğitimi sunmaktır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Dearborn

    Evergreen Road,4901, 48128, Dearborn

    sorular